Agencja SEM - pozycjonowanie stron (SEO) i kampanie AdWords (PPC) - Mayko.pl

co to jest pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron inaczej SEO (tłum. Search Engine Optimization) to działania mające na celu zdobywanie jak najlepszych pozycji dla serwisu na konkretne słowa kluczowe, w wynikach naturalnych wyszukiwarek internetowych. Jest to obecnie jedna z najbardziej efektywnych i najszybciej rozwijających się form marketingu internetowego. W dzisiejszych realiach, pozycjonowanie uważane jest za konieczność, szczególnie dla małych i średnich firm, w drodze do zdobywania klientów czy budowania świadomości marki.

Zakres pozycjonowania stron

W praktyce, zakres kampanii SEO skupia się przede wszystkim na optymalizacji serwisu pod konkretne słowa kluczowe (działania on-site) oraz zdobywaniu wartościowych linków przychodzących, tzw. Link Building (działania off-site). Są to rzeczywiste akcje, które mają wpływ na pozycję serwisu oraz jego widoczność w wynikach wyszukiwania.

 • On-site
  Odpowiedni research i dobór słów kluczowych oraz pełna optymalizacja serwisu.
 • Off-site
  Zdobywanie wartościowych odnośników przychodzących, które mają wpływ na pozycję serwisu w wynikach wyszukiwania.

Efekty pozycjonowania stron

Odpowiednio dobrana i skutecznie realizowana strategia SEO przynosi klientowi mierzalne zyski. Efekty pozycjonowania powinny być długotrwałe, dlatego wszystkie nasze działania są realizowane z jak największą dbałością o szczegóły. Dzięki temu minimalizujemy jakiekolwiek ryzyko związane z obniżeniem widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania.

 • Wysokie pozycje
  Wysokie pozycje serwisu w wynikach wyszukiwania na odpowiednio dobrane i wartościowe słowa kluczowe.
 • Większa liczba odwiedzin
  Wysokie pozycje to dodatkowe odwiedziny użytkowników potencjalne zainteresowanych naszą ofertą.
 • Zwrot z inwestycji (ROI)
  Ruch na stronie to także zwiększone zainteresowanie klientów, co ma przełożenie na konkretne zyski.
 • Wzrost zaufania
  Dzięki wysokim pozycjom, wzrasta zaufanie do serwisu, co przekłada się z kolei na bezpośrednie wejścia.

Postaw na doświadczenie!

Nieustannie, od 2008 roku prowadzimy kampanie SEO zarówno małym lokalnym firmom, średnim przedsiębiorstwom, jak i dużym znanym korporacjom. Posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu na rynku Polskim i na rynkach zagranicznych. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz zgranemu zespołowi specjalistów SEO, możemy zapewnić kompleksową i skuteczną obsługę w zakresie prowadzenia kampanii SEO.

Skontaktuj się z nami

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij