Pozostałe podkategorie

Pozycjonowanie stron www – podstawowe informacje

Coraz więcej ludzi korzysta z Google w celu wyszukiwania produktów czy usług, z jakich chcą skorzystać. Zapewne trafiłeś na tę stronę, gdyż wpisałeś w Google coś w stylu „pozycjonowanie stron w Bielsku-Białej” lub „usługi pozycjonowania w Bielsku-Białej” albo „SEO Bielsko-Biała” czy też inne zbliżone hasła. Jeśli wręcz sprzedajesz jakieś produkty lub świadczysz pewne usługi, ważne jest, aby Twoja strona wyświetlała się tak wysoko, jak tylko to możliwe.

Zwróć przykładowo uwagą na poniższe dane:

  • 90% osób sprawdza jedynie pierwszą stronę wyników w Google,
  • 75% sprawdza jedynie 5 pierwszych wyników,
  • aż 40% całego ruchu zyskują strony, które znajdują się w topce wyników.

Weź pod uwagę także to, że aż około 65% wyszukiwań w Google to zapytania lokalne. Z racji tego użytkownicy Google oczekują oczywiście, że dostaną lokalne rezultaty swoich zapytań. Jeśli Twoja firma działa lokalnie w Bielsku-Białej, to trafiłeś w dobre miejsce. Oferujemy usługi pozycjonowania stron w Bielsku-Białej, dzięki którym strona Twojej firmy może pojawić się wysoko w wynikach wyszukiwania. Daj się znaleźć w sieci przez Twoich lokalnych klientów!

Darmowa wycena pozycjonowania!

 

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Jakakolwiek nie byłaby Twoja pozycja w Internecie, bez względu na to, czy sprzedajesz lokalnie, w skali kraju czy nawet całego świata, jeśli chcesz odnieść sukces, musisz zadbać o pozycjonowanie stron www. Choć koszt pozycjonowania stron w Google może nieraz być wysoki, to Twoje działania związane z SEO powinny być tak samo ważne, jak wszelkie inne, które podejmujesz dla dobra swojej firmy. Mayko specjalizuje się m.in. w pozycjonowaniu stron w Bielsku-Białej. Rozumiemy, że dobre wykonanie SEO może być trudne – Google nieustannie zmienia swoje algorytmy i wydaje ciągle to nowe aktualizacje. Jeśli zostaniesz w tyle i podejmiesz działania według starych metod, możesz zrobić sobie więcej złego niż dobrego. Właśnie dlatego chcemy Ci pomóc, oferując najlepsze usługi pozycjonowania stron internetowych w Bielsku-Białej, jakie możesz znaleźć.

Długotrwałe pozycjonowanie stron internetowych to dziś jeden z najważniejszych, jeżeli nie absolutnie najważniejszy element planowania obecności firmy na rynku. Warto zainwestować w ów proces pewną pulę środków – być może jego efekty będą bardziej spektakularne niż w przypadku zatrudniania doświadczonych handlowców.

Dobrze prowadzone pozycjonowanie pomaga zbudować prestiż i renomę – marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna na lokalnym lub ogólnopolskim rynku, a efekty tego procesu utrzymują się zdecydowanie dłużej niż np. po kampaniach w rozgłośniach radiowych i telewizjach.

Optymalizacja pod kątem SEO oraz odpowiednie dostosowanie struktury i treści na stronie pozwalają zjednać sobie zainteresowanych klientów – na witrynę trafiają bowiem osoby poszukujące danego produktu lub usługi. W przypadku klasycznych metod np. roznoszenia ulotek skuteczność jest znacznie niższa – materiały reklamowe najczęściej po prostu lądują w śmietniku. Warto więc zainwestować w marketing XXI wieku, którego ważną częścią jest pozycjonowanie i umieszczanie ciekawych treści na firmowej witrynie.

Jakie są jeszcze inne korzyści wynikające z pozycjonowania stron internetowych?

Wyprzedź swoją konkurencję – twoja konkurencja na pewno dba o pozycjonowanie stron w Google. Im dłużej zwlekasz z podjęciem takich działań, tym bardziej się od nich oddalasz. Jeśli nie jesteś na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, odstawiasz tę pozycję dla innych.

Zyskowny wydatek – choć inwestycja w pozycjonowanie strony w Bielsku-Białej może wiązać się z pewnymi kosztami, to na pewno zwróci się ona z nawiązką w postaci nowych klientów oraz lepszej rozpoznawalności Twojej firmy.

Zbuduj zaufanie u klientów – Jeśli dana strona znajduje się wysoko w wynikach wyszukiwania, klienci automatycznie zakładają, że jest to godna polecenia i zaufania firma. Skoro jesteś tam pierwszy, to zapewne jesteś najlepszy w tym, co robisz.

SEO vs PPC – pozycjonowanie stron w Internecie to potwierdzona doświadczeniem wielu klientów znakomita długoterminowa strategia marketingowa. Dzięki SEO promujesz swoją stronę, która „naturalnie” przyciąga nowych klientów (zyskuje tak zwany ruch organiczny). Dzięki takiej strategii nie musisz polegać na kosztownych reklamach PPC, aby być w stanie osiągnąć sukces na dłuższą metę.

Jak zmieni się udział w rynku, gdy skorzysta się z pozycjonowania stron internetowych w Bielsku-Białej?

Lokalny rynek zawsze ma swoją konkretną specyfikę, na którą składa się m.in. poziom nasycenia i konkurencyjność. Przygotowując się do podjęcia prac, zwracamy więc uwagę na to, jak wiele podmiotów już na nim działa oraz co mają do zaoferowania. Po wykonaniu takich analiz przygotowuje się zestaw słów i fraz kluczowych, na których będzie się opierać pozycjonowanie strony. W Bielsku-Białej niektóre branże są mało obecne w Internecie, co stwarza duże szanse nawet dla nowo powstałych firm. Co ważne, mayko.pl nie narzuca przy tym swoim klientom żadnych limitów słów kluczowych.

Pozycjonowanie stron www w Bielsku-Białej to okazja do szybkiego poszerzenia zakładanej grupy docelowej. Jest to znacznie bardziej skuteczne i dokładniejsze niż tradycyjne metody, np. zlecanie roznoszenia ulotek bądź emitowanie reklam w lokalnych mediach. Tutaj bowiem koncentrujemy się dokładnie na osobach zainteresowanych. Zadaniem w całym tym procesie jest sprawne pokierowanie ich dokładnie na witrynę naszego klienta, gdzie bez problemu złożą oni zamówienie oraz zostaną dłużej, by zapoznać się z wartościowymi treściami.

Treść stanowi bowiem obecnie kluczowy czynnik sukcesu witryny. Skończyła się era, w której kolorowe, świecące przyciski i piękne grafiki stwarzały przewagę. Dziś, kiedy odbiorcy są już przesyceni „błyskotkami”, znaczenia nabierają wartościowe artykuły, recenzje itp. Pozycjonowanie w Bielsku-Białej wspieramy publikacją ciekawych tekstów, notek na firmowym blogu czy wpisów w mediach społecznościowych. Gwarantujemy jakość, która spotka się z dobrym odbiorem wśród internautów oraz będzie przyjazna dla silników wyszukiwarek internetowych. Treści na Twojej stronie to jedna z pierwszych rzeczy, na którą zwraca uwagę odwiedzający Twoją witrynę. Niezależnie, czy jest to strona główna, strona sprzedażowa, opis produktu czy wpis na blog, każdy kawałek treści jako całość odgrywa niezwykle ważną rolę w pozycjonowaniu Twojej strony.

Już od wielu lat wartościowy content jest uznawany za fundament skutecznego marketingu w Internecie. Wiele firm decyduje się polegać głównie na nim w celu realizacji swoich celów biznesowych. Mayko w pełni rozumie jego znaczenie, jeśli chodzi o SEO.

Skoro zależy Ci na lokalnych klientach, jest tym bardziej ważne, aby treści na Twojej stronie skutecznie przyciągnęły tą zawężoną grupę we właściwe miejsce. Dzięki naszym usługom pozycjonowania stron w Bielsku-Białej możesz to zrobić!

Skuteczna kampania SEO jest tak dobra, jak suma jej poszczególnych czynników – miej dlatego pewność, że Twoja strategia content marketingu jest we właściwym miejscu, aby zdobyć dobrą pozycję w wyszukiwarkach.

Jeżeli już o wyszukiwarkach mowa, to niezbędne jest zawsze dostosowanie witryny do aktualnych wymagań i zaleceń SEO. W Bielsku-Białej proponujemy fachową pomoc w zakresie skrócenia czasu ładowania stron, poprawy struktury nagłówków H, słów kluczowych czy prawidłowego skonstruowania pliku robots.txt.

Skuteczne pozycjonowanie w Bielsku-Białej to sposób na zbudowanie solidnej i wieloletniej, czołowej pozycji na lokalnym rynku. Sprawdź, jak wygląda bezpłatna wycena dla Twojej firmy i podejmij najlepszą decyzję…

Co jeszcze dla Ciebie zrobimy?

Rozwiążemy zagadkę – Google bierze pod uwagę niemal 200 różnych czynników, aby ustalić, gdzie powinna znajdować się Twoja strona w wynikach wyszukiwania. Nic w tym dziwnego, że wielu uważa SEO za dość skomplikowany i niejasny proces, którego boją się podjąć na własną rękę. Na pozycjonowanie strony w Bielsku-Białej może mieć wpływ mnóstwo elementów, na które musisz zwrócić uwagę, jeśli chcesz mieć szansę na wysoką pozycję. Jako specjaliści od pozycjonowania rozumiemy to wyzwanie i z chęcią Ci pomożemy.

Umieścimy Cię na mapie – zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient jest inny i dlatego konieczne jest indywidualne zoptymalizowanie danej strony pod konkretne wymagania – w tym przypadku lokalne. Pomożemy Ci dlatego zbudować profil linków oraz treści, które będą pozycjonować się na właśnie takie lokalne wyszukiwania. Jesteśmy firmą SEO, której klienci z Bielska-Białej mogą zaufać.

Potraktujemy Cię indywidualnie – pracujemy z klientami, aby zrozumieć, co chcą osiągnąć. W tym celu rozwijamy jasno sprecyzowany plan, aby pomóc im zrealizować określone cele. Jeśli chcesz zadbać o lokalne SEO, możesz na nas polegać – stworzymy dla Ciebie plan, który przyniesie Ci ruch oraz klientów, których potrzebujesz.

Jak działamy?

Zaczniemy od przeprowadzenia audytu Twojej strony. Choć audyty to zdawałoby się konieczna formalność, to są one jednak kluczowym elementem każdej kampanii SEO, a więc i również pozycjonowania stron w Bielsku-Białej. W skrócie będziemy dzięki temu mogli ustalić, co u Ciebie działa, a co moglibyśmy poprawić.

Przechodząc do szczegółów:

Określimy i rozwiążemy techniczne problemy na Twojej stronie – analizujemy strony, aby znaleźć i rozwiązać wszystkie techniczne problemy, które utrudniają Twojej stronie zajmowanie wysokich pozycji w sieci. Dzięki zadbanej i zoptymalizowanej pod względem technicznym stronie crawlery mogą łatwiej analizować oraz indeksować Twoją stronę w Google.

Wykonamy głęboką analizę słów kluczowych – fundamentem każdej skutecznej kampanii SEO jest wyszukanie oraz obranie za cel takich słów kluczowych, które poszerzą zakres Twoich klientów. Nakierowanie się na właściwe słowa kluczowe jest niezwykle istotne, aby przyciągnąć lokalnych klientów. To bardzo ważny element, który wchodzi w koszt pozycjonowania stron w Internecie.

Zbudujemy zaufanie oraz popularność wokół Twojej strony – zapewne już słyszałeś o budowaniu linków. Dalej jest to bardzo ważny element działań związanych z SEO. Jeśli renomowane strony linkują do Twojej witryny, algorytmy wyszukiwania uznają to za dowód na to, że Twoja strona musi się czymś wyróżniać.

Co charakteryzuje Mayko?

Każdy w naszej firmie pasjonuje się SEO i jest szczerze zaangażowany w to, aby dostarczyć Ci jak najlepszych rezultatów. Dzięki nam skorzystasz z najlepszych usług pozycjonowania w Bielsku-Białej!

Aby to zrobić, oferujemy naszym klientom indywidualnie dostosowane rozwiązania na podstawie ich potrzeb, celów oraz oczekiwań. Zamiast używać jednego sztywnego szablonu, poświęcimy czas, aby dokładnie zrozumieć Twój biznes i zastosować unikalną strategię pozycjonowania Twojej strony.

Korzystamy jedynie z uczciwych praktyk SEO. Dlaczego jest to ważne?

Całe działanie silników wyszukiwania sprowadza się do tego, aby dostarczyć internautom dokładnie tego, czego poszukują. Z tego powodu Google lubi nagradzać godne zaufania strony z wysokiej jakości contentem, do którego linkują inne strony z wysokiej półki.

Natomiast silniki wyszukiwania nie lubią słabej jakości stron. Z tego względu Google aktywnie dąży do usuwania takich witryn oraz karania osób, które korzystają z nieetycznych metod.

Nie będziesz u nas płacił za linki, które pochodzą z farmy linków z Singapuru. Nie korzystamy z technik, które mogą co prawda dać na szybko stosunkowo wysoką pozycję w Google, ale koniec ich będzie taki, że Twoja strona może zostać na zawsze zbanowana. Zamiast tego ustalimy, jak możesz uzyskać jakościowe linki oraz jak wartościowy content pozwoli Ci przyciągnąć takie osoby, które chcesz.

Odpowiedzi na często zadawane pytania

Czy SEO ma sens dla każdej strony?

Większość stron odniesie korzyść z naszych usług pozycjonowania stron www , choć może być parę osobliwych wyjątków. W takich przypadkach brak możliwości poprawienia rankingu może być spowodowany poprzednio nałożoną karą. Konieczne jest wtedy podjęcie działań, które ocenią przyczynę takiej kary oraz to, jakie działania w związku z nią podjąć. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zawsze możesz się z nami skontaktować – udzielimy Ci szczerej odpowiedzi oraz jasno sprecyzujemy, co możemy dla Ciebie zrobić.

Czy gwarantujecie sukces?

SEO to nieustanne wyzwanie. Jedynie garstka osób na świecie ma wiedzę na temat tego, jak dokładnie działa Google oraz jakie zmiany zamierza wprowadzić. Z tego powodu nikt w tej branży nie jest w stanie zagwarantować jasno określonych wyników, ale staramy się być tak realistyczni i uczciwi w ocenie kosztów, czasu pracy oraz wyników, jak to tylko możliwe. Możesz być pewny, że nasze doświadczenie zbierane już od 10 lat naprawdę zapracuje na sukces Twojej firmy.

Ile czasu zajmuje, aby zobaczyć rezultaty skorzystania z usług SEO?

Rezultaty można zobaczyć po kilku miesiącach. Wszystko zależy od takich czynników, jak:

  • poziom konkurencji w Twojej branży,
  • poziom konkurencji w docelowych słowach kluczowych,
  • docelowy obszar zasięgu (czyli w Twoim przypadku pozycjonowanie w Bielsku-Białej).

Moja strona ostatnio spadła w wynikach wyszukiwania. Jak mogę sobie z tym poradzić?

Tego typu spadki są częste i mają miejsce ze względu na aktualizacje algorytmów. Dokładna ocena tego, co i jak spowodowało spadek, wymaga skorzystania z usługi profesjonalnej firmy SEO.

Dlaczego moja strona całkowicie zniknęła z wyników wyszukiwania?

Jest kilka potencjalnych odpowiedzi:

  • ostatnia aktualizacja algorytmu,
  • zmiana w kluczowych elementach Twojej strony lub jej treści,
  • wadliwe działanie hostingu,
  • linki zdobyte poprzez nieetyczne sposoby.

Ile kosztuje pozycjonowanie? Oferta wcale nie musi „zwalać z nóg”…

Etap życia, na jakim aktualnie znajduje się serwis internetowy, ma wpływ na kształt pozycjonowania. Cena również jest od niego zależna. Inne bowiem działania podejmuje się na początku funkcjonowania strony, a inne, kiedy ma już ona ugruntowaną pozycję.

Warto zwrócić uwagę również na taki aspekt, jak konieczność opłacania specjalistycznych narzędzi do analityki, bez których trudno jest obserwować efekty pozycjonowania. Cennik tych systemów jest różny, ale zazwyczaj są one tym droższe, im bardziej rozbudowana jest monitorowana witryna.

To nie wszystkie parametry, od których zależy cena pozycjonowania. Koszt usługi jest różny w poszczególnych branżach. Bardziej skomplikowane dziedziny wymagają starannego przygotowania fachowych tekstów. Jest to pracochłonny proces i zajmuje on więcej czasu, niż to jest w przypadku najbardziej popularnych, prostych branż.

Proponowaną przez mayko.pl formą współpracy jest umowa z okresem wypowiedzenia trwającym 1 miesiąc. Pamiętając o tym, że pozycjonowanie jest długotrwałym procesem i niejednokrotnie wymaga wielu miesięcy lub lat pracy, warto w każdej chwili mieć możliwość wycofania się, jeżeli pojawią się nieprzewidziane okoliczności finansowe. Później można do współpracy powrócić, mając jednak na uwadze fakt, że przerwa może znacznie obniżyć wypracowane dotychczas rezultaty.

Czego szukają w Google mieszkańcy Bielsko-Białej? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
hotel bielsko biała2 900
noclegi bielsko biała1 600
mieszkania na sprzedaż bielsko biała1 000
dentysta bielsko biała480
wulkanizacja bielsko biała390
wymiana opon bielsko biała320
żłobek bielsko biała320
adwokat bielsko biała260
opony bielsko biała210
księgowy bielsko biała170

Sprawdź pozostałe miasta z województwa śląskiego!

Skontaktuj się z nami