Pozostałe podkategorie

Co daje inwestycja w pozycjonowanie?

W dzisiejszych czasach pozycjonowanie stron internetowych staje się bardzo ważną częścią strategii promowania swojej firmy oraz jej oferty. O ostatecznym powodzeniu decyduje bowiem nie tylko to, jak prezentuje się witryna oraz czy umieszczono na niej ładne grafiki. Dużo większą rolę odgrywa, zajmowane przez nią, miejsce w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie ma na celu wywindowanie strony do samej czołówki. Internauci zdecydowanie chętniej klikają w linki znajdujące się w pierwszej trójce bądź piątce, a rzadko kiedy udają się na dalsze strony wyników wyszukiwania. Warto być tego świadomym i zainwestować w SEO już dziś, by w przyszłości zaobserwować wyraźny wzrost zainteresowania swoją firmą.

Ofertę na pozycjonowanie stron www kierujemy do przedsiębiorstw znajdujących się na każdym etapie rozwoju – od pierwszego dnia działalności do bycia niekwestionowanym liderem lokalnego rynku. W każdym momencie można bowiem zwiększyć obroty i dotrzeć do kolejnych grup klientów. Warto poszerzać zasięg swojego oddziaływania również na wypadek zmiany upodobań wśród konsumentów. Kiedy część produktów przestanie cieszyć się powodzeniem, można szybko zaproponować dla nich alternatywne rozwiązania.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie stron www – Brzeg i okolice

We współpracy z klientami oferujemy szereg różnorodnych strategii, których ostatecznym celem zawsze jest zdobycie wysokich pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania. Jednym z podstawowych działań, od którego rozpoczęlibyśmy pozycjonowanie strony w Brzegu, byłoby wzbogacenie treści na poszczególnych jej podstronach w zgodzie z aktualnymi standardami i wymaganiami wyszukiwarek. Nie do przecenienia jest także dodatkowe paliwo do prowadzonej działalności, które oferuje program AdWords. Konkretne kontakty ze strony zainteresowanych użytkowników każdemu przedsiębiorcy od razu poprawiają humor i dodają siły do działania. Prowadząc pozycjonowanie w Brzegu możemy je także wspomóc poprzez wykorzystanie sieci reklamowej na YouTube. Narzędzie to daje duże pole manewru w kwestii grupy docelowej – możemy kierować swój przekaz konkretnie do osób, co do których spodziewamy się, że są potencjalnie zainteresowane danym produktem bądź usługą.

Prowadząc dla naszych klientów pozycjonowanie stron internetowych w Brzegu będziemy systematycznie ukazywać efekty podjętych działań. Comiesięczny raport pomoże uzyskać odpowiedź na pytanie: czy to się opłaca? Będzie w nim widać m.in. statystyki ruchu na stronie, źródła odwiedzin i wiele, wiele innych, interesujących parametrów. Skuteczne pozycjonowanie w Brzegu oprzemy również o takie metody, jak marketing szeptany. Polega on na umieszczaniu w naturalny sposób odnośników do serwisu w miejscach, z których internauci lubią czerpać wiedzę i inspiracje. Dla tych z Państwa, którzy prowadzą sklep internetowy, skuteczne pozycjonowanie w Brzegu warto będzie wesprzeć także dostosowaniem danych na witrynie do systemu Google Zakupy. Wielu użytkowników ogranicza bowiem swoje poszukiwania do tej strony, dlatego dobrze byłoby dać sobie szansę dotarcia do nich. Ta metoda oraz wszystkie wymienione wcześniej to tylko mała próbka narzędzi, którymi posługujemy się na co dzień podczas pracy w zakresie SEO. W Brzegu możemy zaproponować nasze usługi zarówno najmniejszym firmom, również jednoosobowym, jak i sporym przedsiębiorstwom, mającym ambicje do zdobywania rynku na terenie całego kraju.

Pozycjonowanie – cena w zależności od różnych czynników

Na cenę usługi w pewnej mierze wpływa konkurencyjność słów i fraz kluczowych, na które będzie pozycjonowana witryna. Jeżeli dziś są to np. miejsca w pierwszej pięćdziesiątce, a zależy nam na wejściu do pierwszej dziesiątki, to zadanie powinno być nieco łatwiejsze niż jeśli wyniki mieściłyby się np. dopiero na setnych miejscach. Jak mówi stare powiedzenie: „Im dalej w las, tym więcej drzew”. Podobnie jest jeśli chodzi o pozycjonowanie. Cennik uwzględnia nakład pracy i czas, potrzebne by osiągnąć upragniony rezultat.

Korzystanie z dodatkowych narzędzi, jak np. Google AdWords, oraz opłacenie abonamentu na systemy do prowadzenia analityki ruchu na witrynach to kolejne czynniki, które wpływają na koszt pozycjonowania. Oferta jest tutaj bardzo szeroka, zarówno jeżeli chodzi o narzędzia analityczne, jak i programy partnerskie. Można dość elastycznie dobierać budżet, uwzględniając swoje potrzeby, ale także i możliwości finansowe.

Oczekiwania naszych klientów również wpływają na to, jak ostatecznie kształtuje się cena za pozycjonowanie. Koszt usługi będzie z pewnością wyższy, jeżeli interesuje nas szybkie wywindowanie strony na wysokie pozycje, choć w tym punkcie należy pamiętać, że generalnie marketing w sieci jest procesem długofalowym. Minęły już czasy, gdy wystarczyło jednorazowo zlecić to zadanie specjaliście, a on wykonywał kilka „magicznych tricków” i za chwilę witryna znajdowała się na samym szczycie wyników. Dziś za takie działania może grozić nawet wykluczenie strony z wyszukiwarki.

Współpracę z nami można przerwać w każdej chwili z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia, którą to możliwość przewidujemy np. na wypadek nagłego pogorszenia się sytuacji finansowej klienta.

Czego szukają w Google mieszkańcy Brzegu? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
noclegi brzeg 480
domy na sprzedaż brzeg 320
kwiaciarnia brzeg 260
biuro rachunkowe brzeg 140
wulkanizacja brzeg 110
radca prawny brzeg 110
biuro nieruchomości brzeg 90
elektryk brzeg 90
adwokat brzeg 70
salon fryzjerski brzeg 70

Sprawdź pozostałe miasta z województwa opolskiego!

Skontaktuj się z nami