Pozostałe podkategorie

Dlaczego pozycjonowanie stron www staje się coraz ważniejsze?

Umieszczanie ciekawych treści, optymalizacja witryny pod kątem SEO oraz dostosowanie jej konstrukcji do różnych urządzeń końcowych (tabletów, smartfonów, laptopów) to niektóre z elementów, o które trzeba zadbać podczas pozycjonowania stron internetowych.

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną strategię działania, opracowaną na podstawie analizy dotychczasowych działań w sieci, aktualnych pozycji w wyszukiwarkach oraz szeregu innych parametrów. We współpracy stawiamy na rozwój – każda z witryn firm, które się do nas zgłaszają, startuje z innego punktu. Celem jest jednak zawsze skuteczne pozycjonowanie – takie, po którym wyraźnie rosną statystyki ruchu na stronie, poprawia się wskaźnik konwersji i zwrotu z inwestycji, a marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna w grupie docelowej.

Warto zainteresować się tym tematem, bowiem marketing internetowy staje się coraz ważniejszym polem działań. Tradycyjne kanały, takie np. jak gazety, telewizja czy radio, zaczynają mu powoli ustępować, nie dając aż tak szerokich możliwości jak aktywność w sieci.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Komu przyda się pozycjonowanie w Bytomiu i okolicach?

Pozycjonowanie stron www w Bytomiu i okolicznych miejscowościach to doskonały sposób na znalezienie nowych klientów i wzmocnienie lojalności dotychczasowych. To również okazja do wyprzedzenia konkurencji i zbudowania sobie mocniejszej pozycji na rynku. Można to zrobić m.in. publikując ciekawe materiały na swoich witrynach – takie, które zachęcą internautów by pozostać dłużej i poczytać. Przy naszej pomocy będą to również treści dostosowane do aktualnych wymagań wyszukiwarek.

Same teksty i artykuły, widoczne na stronie, muszą być też odpowiednio „ułożone” pod względem kodu wewnętrznego. Pozycjonowanie stron internetowych w Bytomiu opiera się także o jego optymalizację, co dodatkowo ułatwia zdobycie czołowych miejsc w wynikach wyszukiwania. Warto przy tym zaznaczyć, że mayko.pl działa jedynie w zaaprobowany przez właścicieli wyszukiwarek sposób, nie ściągając na swoich klientów zbędnego ryzyka trafienia na „czarną listę”.

Prowadzone pozycjonowanie strony w Bytomiu można na bieżąco monitorować, wczytując się w regularnie przesyłane raporty. Nasi specjaliści informują w nich o efektach podjętych działań. Szczególnie ciekawie prezentują się one po kilku miesiącach, gdy widać znaczny wzrost ruchu na stronie, a także liczby zapytań i złożonych zamówień.

Skuteczne pozycjonowanie w Bytomiu może być bardziej opłacalne niż zatrudnianie handlowców, zlecanie roznoszenia ulotek czy produkcja reklam i ich emisja w radio lub telewizji. Warto więc rozważyć zainwestowanie w nowoczesne sposoby docierania do klientów – poprzez SEO. W Bytomiu wiele branż nie korzysta z takich metod, pracując ze stałą, wieloletnią grupą swoich odbiorców. Jeżeli jednak pokaże się tym ostatnim, że istnieje alternatywa, to kto wie – być może chętnie się na nią skuszą? W ten sposób nawet świeżo otwarta firma może szybko zyskać rynkowy sukces i zjednać sobie tych, którzy szukają zmian.

Pozycjonowanie – koszt poszczególnych modułów

Rozważając możliwość skorzystania z profesjonalnego pozycjonowania najczęściej zastanawiamy się nad ewentualnymi kosztami. Jest to jak najbardziej naturalne, dlatego proponujemy każdemu z klientów indywidualną wycenę, przygotowaną specjalnie dla niego. Dla tych jednak, którzy chcą wcześniej dowiedzieć się więcej, przygotowaliśmy krótkie zestawienie czynników, które wpływają na koszty pozycjonowania. Cena usługi niemal zawsze zawiera jednorazowy wydatek ponoszony na początku, czyli audyt SEO. W zależności od wielkości witryny może to być kwota od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Bez takiej analizy nie sposób jednak rozpocząć dalszych działań.

Co jeszcze jest ważne, gdy mówimy o wydatkach na pozycjonowanie? Cennik usług w zakresie optymalizacji witryny pod kątem SEO waha się w granicach 80-200 zł za godzinę pracy programisty. Tutaj ciężko określić przeciętny czas pracy – czasem są to dwie godziny, a niekiedy nawet kilka dni. Wszystko zależy od stanu witryny w momencie rozpoczęcia współpracy.

Co jeszcze wpływa na cenę pozycjonowania? Oferta większości agencji, również i naszej, obejmuje tzw. link-building, czyli zdobywanie wartościowych linków przychodzących. Tutaj możliwości jest wiele – można zlecić publikację sponsorowanych artykułów, uprawiać marketing szeptany czy zbudować własne zaplecze SEO. Każdy z tych zabiegów różni się pod względem ceny.

Ważnym wydatkiem są także narzędzia do prowadzenia analityki internetowej – to właśnie dzięki nim możliwe jest stałe śledzenie efektów prowadzonych prac. Zazwyczaj wykupuje się dostęp do nich w formie miesięcznego abonamentu, który uzależniony jest od stopnia złożoności danego systemu i wielkości obsługiwanej witryny.

Czego szukają w Google mieszkańcy Bytomia? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
mieszkania bytom 1 600
kino bytom 1 000
dentysta bytom 590
żłobek bytom 390
ortodonta bytom 260
pomoc drogowa bytom 260
hydraulik bytom 210
sklep komputerowy bytom 210
pokoje do wynajęcia bytom 170
radca prawny bytom 170

Sprawdź pozostałe miasta z województwa śląskiego!

Skontaktuj się z nami