Pozostałe podkategorie

Co można zyskać, korzystając z pozycjonowania stron www?

Poszukując skutecznych metod budowania wizerunku firmy i nawiązywania kontaktów z zainteresowanymi klientami warto zainteresować się bliżej tematem pozycjonowania stron internetowych. Przygotowanie wstępnej wyceny z rozpisaną strategią działania oraz zakładanymi celami jest w mayko.pl bezpłatne.

Skuteczne pozycjonowanie to prosta droga do zwiększenia ruchu na firmowych stronach oraz wygenerowania większej konwersji, czyli relacji liczby odwiedzin na witrynach do składanych zamówień. Obecnie, gdy potencjalni nabywcy nieustannie przeszukują zasoby Internetu w poszukiwaniu informacji na temat produktów i usług, warto skoncentrować swoje działania marketingowe właśnie na tej sferze.

Najlepszym sposobem na zbadanie swojego potencjału w tym zakresie jest zleceniu audytu SEO. Na jego podstawie można dowiedzieć się, co należy zmienić w firmowej witrynie oraz jakie elementy stanowią jej atuty. Mając tę świadomość znacznie łatwiej opracować dalszą strategię działania – taką, która przyniesie ostateczny sukces i pozwoli znacznie wzmocnić pozycję firmy.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Skuteczne pozycjonowanie w Chorzowie drogą do sukcesu na lokalnym rynku

Pozycjonowanie stron internetowych w Chorzowie to okazja do konkurowania z największymi firmami w regionie, nawet jeżeli samemu posiada się niewielkie przedsiębiorstwo. Wielkie możliwości, jakie stwarzają nowoczesne technologie, warto wykorzystać na swoją korzyść. Współpracując z mayko.pl można znacznie zwiększyć ruch na stronie, a także zadbać o jego jakość – odwiedziny będą składać przede wszystkim osoby realnie zainteresowane danym produktem lub usługą.

Wybór słów kluczowych jest jedną z podstawowych rzeczy, od których rozpoczyna się pozycjonowanie stron www w Chorzowie. Nie stosujemy limitów ich liczby, aby nie ograniczać możliwych efektów całego procesu. Pozycjonujemy zarówno frazy z zawartą nazwą miejscowości, dzielnicy czy województwa, dostosowując się do internautów, którzy w ten sposób wyszukują informacji, jak i ogólne wyrażenia. Te drugie również można umiejętnie wykorzystać, konfigurując Google Moja Firma. Wiele osób nie wpisuje bowiem np. fraz „fryzjer Chorzów” czy „usługi remontowe Chorzów”, ale po prostu – „fryzjer” lub „usługi remontowe”, udostępniając jednocześnie wyszukiwarce swoją lokalizację. Wpisanie firmy do takiej bazy stwarza więc szansę bycia odnalezionym przez klientów z okolic.

Pozycjonowanie strony w Chorzowie to także wiele technicznych aspektów, których nie widać w oknie przeglądarki, a które mają wpływ na notowania w wyszukiwarkach. Warto powierzyć je specjalistom z dziedziny SEO. W Chorzowie wiele firm tego nie robi, dlatego od dłuższego czasu mają one problem z wywindowaniem na szczyt swoich witryn, upatrując w tym jakiegoś ogólnokrajowego „spisku”. Prawda jest taka, że jedynie fachowcy są w stanie wdrażać zawsze aktualne zalecenia i wytyczne twórców silników wyszukiwarek.

Jednym z elementów pozycjonowania w Chorzowie będzie także publikacja wartościowych wpisów na stronach. Po pierwsze, przyciągają one uwagę internautów, zachęcając ich do pozostania dłużej na danej witrynie oraz powrócenia do niej w przyszłości, co automatycznie stwarza większą szansę na złożenie zamówienia. Po drugie, wyszukiwarki „widzą” często aktualizowane strony jako bardziej atrakcyjne, co pomaga skutecznie zawalczyć o lepsze pozycje dla nich.

Pozycjonowanie – cena przykładowej usługi

Dla większości firm na rynku obecnie nie jest jeszcze oczywiste, jakie koszty niesie z sobą skuteczne pozycjonowanie. Cennik usług zależny jest nie tylko od tego, jakiego wynagrodzenia oczekuje dana agencja, ale również od tego, jakich nakładów pracy wymaga obsługiwana witryna. Z tego względu proponujemy Państwu indywidualną wycenę, opartą na obserwacji Państwa strony.

Jej wielkość oraz stopień rozbudowania, a także struktura kodu wewnętrznego mają kluczowe znaczenie podczas wykonywania pierwszych kroków, czyli audytu SEO oraz optymalizacji. Te działania to początek procesu pozycjonowania. Oferta w dalszych punktach obejmuje link-building, czyli zdobywanie przychodzących odnośników do serwisu. Tutaj możliwych jest kilka wariantów, różniących się pod względem skuteczności, szybkości działania i ceny. Dla każdego z klientów indywidualnie dobieramy najlepszy repertuar rozwiązań, uwzględniając jego potrzeby oraz możliwości finansowe.

Analityka to kolejna pozycja, bez której ciężko mówić o profesjonalnym pozycjonowaniu. Koszt abonamentów dla popularnych narzędzi jest uzależniony od wielkości witryny oraz stopnia zaawansowania dostarczanych statystyk. Proste systemy można użytkować płacąc mniej niż 50 zł miesięcznie, natomiast dostęp do tych najbardziej skomplikowanych kosztuje nieraz nawet kilka tysięcy złotych (dotyczy właścicieli mocno rozbudowanych serwisów).

Czego szukają w Google mieszkańcy Chorzowa? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
mieszkania do wynajęcia chorzów 1 900
hotel chorzów 1 600
noclegi chorzów 1 300
fryzjer chorzów 880
adwokat chorzów 880
przedszkole chorzów 480
kwiaciarnia chorzów 480
wymiana opon chorzów 390
biuro rachunkowe chorzów 320
remonty chorzów 210

Sprawdź pozostałe miasta z województwa śląskiego!

Skontaktuj się z nami