Pozostałe podkategorie

Nowe pole do stworzenia przewagi nad konkurencją

Prowadzisz od niedawna firmę i poszukujesz stosunkowo taniego sposobu na zwiększenie swojego zasięgu oddziaływania? A może masz już ugruntowaną pozycję na rynku, ale zewsząd dostrzegasz aktywne działania konkurentów? Sprawdź ofertę specjalistów SEO, dzięki której zbudujesz nowy kanał sprzedaży i wzmocnisz rozpoznawalność swojej marki.

Pozycjonowanie stron internetowych stanowi dziś jeden z lepszych sposobów na dotarcie do nowych klientów. Jest ono przydatne nie tylko dla początkujących firm, ale również i dla takich, które mają spore grono stałych odbiorców i pracują na rekomendacjach. Jeżeli jeszcze nie rozpocząłeś procesu pozycjonowania stron www swojego przedsiębiorstwa, to każdego dnia Twoi konkurenci, a nie Ty, obsługują zainteresowanych internautów, serwując im przydatne informacje i przyjmując od nich zamówienia.

Sprawdź ofertę na pozycjonowanie w mayko.pl Po zostawieniu danych nasz specjalista odezwie się do Ciebie, przesyłając indywidualną wycenę usługi dla danej witryny. Uwzględni on w niej zarówno Twoje aktualne potrzeby, jak i możliwości w ramach budżetu, którym dysponujesz.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie stron internetowych w Ełku – dlaczego może się przydać?

Czynniki, które wpływają na ustalanie kolejności stron w wynikach wyszukiwania w Google, są bardzo liczne. Trzeba więc podejmować różne rodzaje działań, by odnieść wymierne zyski dzięki pozycjonowaniu stron www. W Ełku proponujemy klientom m.in. poprawienie kodu źródłowego strony, co uczyni ją bardziej przyjazną dla wyszukiwarki. W ramach prowadzonych działań zadbamy o strukturę nagłówków, alternatywne opisy grafik czy poprawne skonfigurowanie pliku robots.txt (instrukcje dla wyszukiwarek).

Pozycjonowanie to jednak nie tylko działania stricte z dziedziny SEO. W Ełku możemy przygotować dla klientów także nowe, wzbogacone opisy poszczególnych podstron oraz produktów. Publikacja wartościowych treści oraz ich aktualizacja są z reguły dobrze odbierane przez mechanizmy wyszukiwarek, stąd nie ma się co dziwić, że to jedna z ważniejszych pozycji w ramach pozycjonowania strony w Ełku.

Dla części naszych klientów prowadzimy także dodatkowe działania wspomagające pozycjonowanie w Ełku, a więc zajmujemy się np. konfigurowaniem kampanii AdWords oraz przygotowaniem listy produktów tak, by można było ją zsynchronizować z systemem Google Zakupy. To przydatne narzędzia, dzięki którym wiele osób zarobiło już fortunę. Podobnie jest z wykorzystaniem sieci reklamowej YouTube.

Zapraszamy do złożenia zapytania, po otrzymaniu którego nasz specjalista przygotuje dla Państwa specjalną wycenę skutecznego pozycjonowania. W Ełku wiele firm jeszcze nie skorzystało z tego typu usług. Będąc pod tym względem pionierami w swojej dziedzinie zyskują Państwo sporą szansę na szybkie zdobycie dobrych miejsc w wyszukiwarkach, a być może nawet zostanie liderem lokalnego rynku!

Pozycjonowanie – cennik w zależności od potrzeb

Proponujemy Państwu możliwość zamówienia indywidualnej wyceny ze względu na mnogość czynników, które wpływają na pozycjonowanie. Cena jest uzależniona m.in. od wielkości i stopnia rozbudowania strony, a także jej dotychczasowego dostosowania do standardów SEO. Im więcej będzie ona wymagała modyfikacji i poprawek, tym więcej czasu programista poświęci na ich wdrożenie.

Poziom skomplikowania Państwa branży również nie pozostanie bez wpływu na prowadzone pozycjonowanie. Oferta przygotowania treści mocno specjalistycznych, wymagających fachowej wiedzy, będzie nieco wyższa niż w przypadku mało złożonych zagadnień, które może opisać większość copywriterów. Niektóre dziedziny są też na tyle skomplikowane, że wymagają głębszego rozwinięcia tematu, by odpowiednio go przedstawić.

Spore znaczenie ma również to, czy w Państwa dziedzinie funkcjonuje już sporo konkurencyjnych podmiotów. O wiele łatwiej jest zyskać przewagę nad kilkoma firmami niż wyprzedzić ich kilkadziesiąt. Dodatkowo jeżeli w swojej niszy ma się do czynienia z podmiotami działającymi od lat, a samemu zaczęło się niedawno, to trzeba szczególnie starannie podejść do tematu pozycjonowania. Koszty tej usługi będą bowiem obejmowały także samo kreowanie marki m.in. poprzez publikację w zewnętrznych serwisach czy marketing szeptany.

Na koniec warto zaznaczyć, że w mayko.pl nie stosujemy długoterminowych umów z klientami. Zamiast narzucać swoją współpracę na wiele miesięcy, proponujemy bardziej elastyczny model – pozycjonowanie można przerwać w każdej chwili, pamiętając jedynie o 1-miesięcznym okresie wypowiedzenia. Nie warto rezygnować z usługi jeżeli efekt nas nie zadowala po kilku tygodniach, bo to zdecydowanie za krótko, ale możliwość tę przewidujemy np. w razie nagłych kłopotów finansowych przedsiębiorstwa, biorących się z innych źródeł.

Czego szukają w Google mieszkańcy Ełku? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
mieszkania do wynajęcia ełk 1 300
fryzjer ełk 590
domy na sprzedaż ełk 390
ortodonta ełk 260
meble ełk 260
fotograf ełk 260
adwokat ełk 210
biuro nieruchomości ełk 210
pokoje do wynajęcia ełk 210
deweloper ełk 170

Sprawdź pozostałe miasta z województwa warmińsko-mazurskiego!

Skontaktuj się z nami