Pozostałe podkategorie

Dlaczego warto zdecydować się na pozycjonowanie?

Nie sposób przecenić rolę, jaką w obecnej epoce odgrywa pozycjonowanie stron internetowych. Choć jeszcze kilka lat temu wydawało się to swego rodzaju dodatkiem do różnych strategii reklamowych, a do samego zagadnienia podchodzono bardzo ostrożnie, dziś pozycjonowanie stron www dla wielu firm stanowi podstawowy sposób poszukiwania klientów i docierania do nich.

Stale rozwijane narzędzia analityczne, wyszukiwarki, systemy łączenia stron z portalami społecznościowymi i wiele, wiele innych udogodnień sprawiają, że warto zadanie budowania pozycji witryny w sieci powierzyć specjalistom. Śledzenie zmieniających się trendów pozwala im być zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie optymalizacji SEO czy link-buildingu.

id

Wszystkie działania poprzedzamy audytem witryny klienta, w którym poddajemy analizie najważniejsze jej elementy, mające wpływ na skuteczność optymalizacji oraz pozycjonowania. Dopiero po takim „przeglądzie” można założyć dalszą strategię i rozpocząć cały proces.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie stron www w Gliwicach – podstawowe fakty

Podejmując się pozycjonowania strony z Gliwic możemy zaoferować współpracę bez limitu słów kluczowych. To elastyczne podejście, które pozwala na opracowanie planu działania dla każdej branży. Wielkie znaczenie ma właściwy dobór słów i fraz – to na nich opiera się przyszły sukces firmowej witryny.

W całym procesie ważną pozycję zajmuje również optymalizacja strony pod kątem SEO. Gliwice to miasto, w którym wiele firm zaniedbuje tę kwestię i publikuję serwisy o długim czasie ładowania podstron, bez nagłówków H czy pliku robots.txt. Dzięki współpracy z mayko.pl można być spokojnym, że te wszystkie – choć niewidoczne gołym okiem – istotne kwestie zostaną dopracowane w każdym szczególe.

Oferujemy klientom opcję publikacji atrakcyjnych treści, które z pewnością zwrócą uwagę internautów. Pozycjonowanie w Gliwicach dzięki temu elementowi „nabierze rumieńców”, a liczba odwiedzin oraz powrotów na firmowe witryny znacznie wzrośnie. Użytkownicy poszukują bowiem nie tylko konkretnego produktu lub usługi, na które chcieliby złożyć zamówienie, ale też łakną przydatnych informacji i porad oraz chcą poznać opinie innych osób oraz samemu wypowiedzieć się na temat danej rzeczy.

Pozycjonowanie stron internetowych z Gliwic prowadzimy razem ze szczegółowymi analizami ruchu, jakości odwiedzin (czy na stronę trafił realnie zainteresowany klient, czy też wizyta była czysto przypadkowa) oraz wielu innych, szczegółowych parametrów. To dzięki temu można zobaczyć efekty podjętych wcześniej działań oraz obliczyć zwrot z inwestycji w skuteczne pozycjonowanie. Gliwice to obszar, na którym – podobnie jak w innych miejscowościach – wiele branż nie jest mocno nasyconych dobrymi serwisami internetowymi. Wywindowanie swojej witryny na pozycję lidera może więc przynieść wymierne korzyści i pozwolić stać się lokalnym potentatem. Nie ma obaw o długofalowe rezultaty – wszelkie działania prowadzimy w oparciu o sprawdzone praktyki, nie grożące żadnymi karami ze strony Google, co często spotyka się we współpracy z amatorami.

Pozycjonowanie – koszt, który warto ponieść

Wycena usługi, przygotowana konkretnie pod dany serwis, jest całkowicie bezpłatna. Zapraszamy do sprawdzenia, ile w przypadku Państwa strony będzie kosztowało pozycjonowanie. Cena będzie uwzględniać poziom konkurencji w branży, stopień jej skomplikowania, dotychczasową historię witryny oraz pozycje, które na ten moment są przez nią osiągane.

Rodzaj fraz to kolejna rzecz, która determinuje koszty pozycjonowania. Cennik różni się w zależności od tego, czy są to frazy proste i ogólne, czy może precyzyjne – long-tail. Bardzo ważna jest również liczba wyników w wyszukiwarkach – im więcej witryn rywalizuje o pozycje na daną frazę, tym więcej czasu i wysiłku wymaga pokonanie ich.

Stopień rozbudowania witryny oraz poziom jej dostosowania do aktualnych wymogów to kolejna rzecz, która wpływa na cenę za pozycjonowanie. Oferta zostanie przez nas starannie przygotowana, dlatego uwzględnimy w niej wszystkie powyższe czynniki.

Współpraca z mayko.pl zawsze zakłada możliwość rozwiązania umowy przy zachowaniu 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia. To elastyczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie zgadzają się na podpisywanie „w ciemno” umów na rok lub dwa. Warto jednak zwrócić uwagę, że w niektórych przypadkach właśnie taki czas jest potrzebny, by ujrzeć konkretne efekty podjętych działań. Oprócz samej pracy specjalistów, dodatkowym kosztem może też być wykupienie narzędzi analitycznych oraz opłacanie np. programu Google AdWords. Warto więc określić w przybliżeniu swój miesięczny budżet na pozycjonowanie – będziemy wówczas wiedzieć, jak bogatą ofertę przygotować.

Czego szukają w Google mieszkańcy Gliwic? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
mieszkania gliwice 2 900
fotograf gliwice 2 400
kino gliwice 2 400
mieszkania na sprzedaż gliwice 1 900
dentysta gliwice 1 600
wymiana opon gliwice 1 300
stomatolog gliwice 1 000
mechanik gliwice 880
przeprowadzki gliwice 320
warsztat samochodowy gliwice 260

Sprawdź pozostałe miasta z województwa śląskiego!

Skontaktuj się z nami