Pozostałe podkategorie

Obecnie coraz więcej pracowników firm dostrzega potencjał, jaki daje pozycjonowanie stron www. Rozsądnie zarządzane marki inwestują pokaźne środki w ten kierunek rozwoju. Optymalizacja kodu strony pod kątem SEO, dostosowanie jej do komórek i tabletów, udział w sieci reklamowej – to tylko nieliczne z działań, jakie należy podjąć, by osiągnąć wymierne korzyści z obecności w sieci.

Minęły już czasy, kiedy pozycjonowanie wiązało się jedynie z osiągnięciem wyższego miejsca w Google. Dziś, choć nadal jest to priorytetowa sprawa, zwraca się uwagę również na to, co użytkownik ujrzy po odwiedzeniu serwisu. Strona musi szybko się załadować, być atrakcyjna wizualnie oraz – przede wszystkim – funkcjonalna. Warto też przypomnieć o sobie klientom jakiś czas po ich wizycie, korzystając z remarketingu dynamicznego.

Pozycjonowanie stron internetowych jest w tej chwili złożonym zagadnieniem, dlatego do pomocy w tym zakresie warto zatrudnić specjalistów. Dłuższa współpraca jest w stanie dać wymierne efekty, które będą stanowić kamień milowy w rozwoju marki i umocnią jej pozycję na długie lata. Ludzie coraz więcej zamówień będą bowiem składać przez Internet, gdzie następnie chętnie podzielą się opinią i nie tylko…

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Co zyskam, zlecając pozycjonowanie strony w Gnieźnie?

Pierwszym krokiem, od którego zazwyczaj rozpoczynamy współpracę z klientem, jest audyt SEO. W Gnieźnie jedynie część firmowych witryn jest prawidłowo skonfigurowana w tym zakresie. To błąd, bowiem właśnie optymalizacja kodu witryny, uporządkowanie jej struktury czy przyspieszenie czasu ładowania ułatwiają wyszukiwarce odpowiednie jej indeksowanie oraz zwiększają szansę na osiągnięcie wysokich miejsc w Google.

Proponując pozycjonowanie stron internetowych w Gnieźnie poświęcamy sporo uwagi treściom, jakie się na nich znajdują. Oferujemy pomoc w ich dostosowaniu do aktualnych standardów. Skorzystają na tym użytkownicy, a także sama firma, bo to kolejny sposób na zdobycie wyższych miejsc w wyszukiwarce.

Warto jednak pamiętać, że modyfikacja i poprawienie kodu to nie jedyne rzeczy, które warto robić w zakresie pozycjonowania stron WWW w Gnieźnie. Spore znaczenie ma obecnie fakt prowadzenia firmowego konta na Facebooku czy dostępność produktów w porównywarkach cenowych, jeżeli mówimy o sklepie internetowym. Takie „podłączenie” do serwisów, z których korzystają setki tysięcy użytkowników, może dać prawdziwego „kopa” i znacznie zwiększyć wyniki sprzedażowe.

Czy oferowane działania faktycznie zapewnią skuteczne pozycjonowanie w Gnieźnie? Będą Państwo mogli to sprawdzić, zapoznając się z comiesięcznymi raportami, które przesyłamy wszystkim naszym klientom. Niektóre efekty widać gołym okiem już wkrótce po rozpoczęciu całego procesu, na inne natomiast czeka się miesiącami lub nawet latami. Warto jednak zainwestować w pozycjonowanie w Gnieźnie, bo to dziedzina, w której cały czas obserwuje się rozwój. W przeciwieństwie do reklam telewizyjnych czy radiowych, nie wspominając o papierowych ulotkach – te coraz częściej lądują w śmietniku bez zapoznania się z ich treścią.


Ile należy zapłacić za pozycjonowanie? Cena w zależności od oczekiwanych efektów

Istnieje wiele różnych zmiennych, które wpływają na ostateczną wysokość abonamentu za pozycjonowanie. Cennik jest uzależniony m.in. od nakładu pracy, jaką trzeba włożyć w optymalizację witryny pod kątem SEO. W niektórych przypadkach spotykamy się z koniecznością dokonania zaledwie kosmetycznych zmian, podczas gdy czasem strona wymaga gruntownej przebudowy.

Stopień konkurencyjności branży, poziom skomplikowania usług czy zakres terytorialny przedsiębiorstwa to kolejne czynniki, które wpływają na pozycjonowanie. Oferta jest zróżnicowana, a podczas jej układania bierzemy pod uwagę to, czy klientowi zależy jedynie na podtrzymaniu dotychczasowych miejsc i zadbanie „żeby nie było gorzej”, czy może ma on ambicję wyjść na prowadzenie i wyprzedzić wszystkich konkurentów. W tym drugim przypadku stawka będzie – rzecz jasna – wyższa niż w pierwszym.

Duże znaczenie ma również to, jakich narzędzi użyje się do mierzenia efektów, które przynosi pozycjonowanie. Koszt systemów do prowadzenia analityki ruchu na witrynach jest różny, a wpływa na niego przede wszystkim poziom funkcjonalności każdego z nich. Dobieramy je dla klientów zgodnie z indywidualnymi wymaganiami, związanymi m.in. z wielkością i stopniem rozbudowania ich witryn.

Współpraca z mayko.pl zakłada możliwość przerwania w każdym momencie, pod warunkiem zachowania 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia. To bardzo elastyczne rozwiązanie w porównaniu z ofertami innych agencji, które niekiedy „wiążą” klienta umowami na 1 lub 2 lata. Choć pozycjonowanie jest procesem długotrwałym, warto mieć możliwość przerwania go np. na wypadek nagłego pogorszenia koniunktury.

Czego szukają w Google mieszkańcy Gniezna? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
mieszkania na sprzedaż gniezno 1 600
mieszkania do wynajęcia gniezno 1 600
domy na sprzedaż gniezno 880
dentysta gniezno 720
fotograf gniezno 590
biuro rachunkowe gniezno 260
ortodonta gniezno 260
pokoje do wynajęcia gniezno 210
mechanik gniezno 210
pogrzeby gniezno 110

Sprawdź pozostałe miasta z województwa wielkopolskiego!

Skontaktuj się z nami