Pozostałe podkategorie

Pozycjonowanie lokalne – komu się przyda?

Dla każdej firmy – zarówno mającej ogólnopolski zasięg, jak i działającej na terenie niewielkiej miejscowości – jesteśmy w stanie przygotować konkretną strategię pozycjonowania stron internetowych. Celem tego procesu jest zawsze wzmocnienie rozpoznawalności marki, wygenerowanie wartościowych zapytań i zamówień oraz poszerzenie zasięgu oddziaływania.

Pozycjonowanie stron www pozwala dotrzeć do realnie zainteresowanych klientów, którzy z dużym prawdopodobieństwem zdecydują się na zakup proponowanego produktu bądź usługi. W przeciwieństwie do tradycyjnych, wszystkim już dobrze znanych metod, takich np. jak ulotki, reklama w telewizji bądź radio, pozycjonowanie to przede wszystkim podejście jakościowe, a nie ilościowe.

W skład podejmowanych przez nas w ramach współpracy z klientem działań wchodzi m.in. optymalizacja witryny pod kątem SEO, zamieszczanie wartościowych i użytecznych treści, prowadzenie analityki internetowej czy rozwijanie profili firmy na popularnych portalach społecznościowych. Połączenie tych wszystkich oraz kilku innych elementów pomoże Państwu wynieść swój biznes na wyższy poziom.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie stron www z Jastrzębia-Zdroju – kluczowe informacje

Prowadząc dla naszych klientów pozycjonowanie stron internetowych w Jastrzębiu-Zdroju wiele uwagi poświęcamy śledzeniu statystyk ruchu, jakości odwiedzin czy wskaźnika konwersji. Te obserwacje są dokonywane od początku współpracy, kiedy dopiero rozpoczynamy jakiekolwiek działania. Po kilku tygodniach bądź miesiącach można dzięki temu łatwo dostrzec, jakie postępy przynosi pozycjonowanie strony. W Jastrzębiu-Zdroju każda branża ma inny stopień konkurencyjności – trzeba zdawać sobie sprawę, że w najbardziej popularnych dziedzinach wymagana jest większa cierpliwość. Tam, gdzie rywali jest mało można natomiast szybko osiągnąć spektakularne efekty.

Do sukcesu za każdym razem niezbędne jest zoptymalizowanie swojej witryny w zakresie SEO. Jastrzębie-Zdrój to miejsce, w którym wiele firm prowadzi strony internetowe niedostosowane do dzisiejszych standardów. Warto zainwestować środki w renowację serwisu www, dzięki czemu będzie on lepiej indeksowany w wyszukiwarkach. Dotyczy to m.in. nagłówków H, pliku robots.txt i podobnych zagadnień. Wielu z tych rzeczy nie widać na stronie w przeglądarce, jednak mają one istotny wpływ na jej funkcjonowanie w sieci.

Skuteczne pozycjonowanie w Jastrzębiu-Zdroju to nie tylko analityka i poprawa kodu strony. Wielkie znaczenie ma także sama jej treść, która determinuje zainteresowanie czytelników, chęć kolejnych odwiedzin czy skłonność do zaufania firmie. Wiedząc, że ma się do czynienia z fachowcami, publikującymi wartościowe teksty, łatwiej jest złożyć zamówienie.

Decydując się na pozycjonowanie w Jastrzębiu-Zdroju za pośrednictwem mayko.pl można na bieżąco otrzymywać raporty z przeprowadzonych działań. Takie opracowania pozwalają oszacować opłacalność podjętej współpracy oraz ujrzeć postępy. Co warto zaznaczyć, nie stosujemy ograniczeń liczby słów kluczowych, a umowę z nami można w każdym momencie rozwiązać, zachowując 1-miesięczny okres wypowiedzenia.

Pozycjonowanie – oferta długofalowej współpracy

Potencjalne koszty są często pierwszą rzeczą, o jakiej myślą osoby zamawiające usługę pozycjonowania. Cennik jest w tym przypadku bardzo płynny – propozycję przygotowujemy indywidualnie dla każdego z klientów, znając wcześniej adres jego firmowej witryny. Zapraszamy do złożenia zapytania!

Nie ma w tym żadnej tajemnicy ani „czarnej magii” – takie podejście jest wymuszone przez ogrom różnych zmiennych, które wpływają na strategię podczas pozycjonowania. Cena również jest od nich ściśle uzależniona. Do tych czynników należy m.in. dotychczasowa historia prowadzonej witryny, stopień konkurencyjności branży oraz poziom zaawansowania, z jakim prowadzona będzie analityka ruchu, jakości odwiedzin itp.

Obecnie nie ma lepszego pomysłu na zbudowanie renomy i rozpoznawalności na lokalnym rynku niż pozycjonowanie. Koszt tego procesu jest bardzo konkurencyjny, jeżeli zestawimy go z wydatkami, które należałoby ponieść np. na emisję reklamy w radio, telewizji bądź prasie. Istnieje jednak istotna różnica między tymi metodami – w przypadku pozycjonowania kierujemy się konkretnie do zainteresowanych klientów, poszukujących produktu bądź usługi. Precyzja, jaką osiąga się za pomocą stosowania fraz long-tail, wiele osób jest w stanie mocno zadziwić. W przypadku tradycyjnych reklam jest to bardziej „strzelanie na oślep” – na tysiące osób, które wyciągną ulotkę ze skrzynki, z firmą skontaktuje się ledwie kilka. Nie zawsze jednak sam kontakt będzie jednoznaczny ze złożeniem zamówienia.

Czego szukają w Google mieszkańcy Jastrzębia-Zdrój? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
kino jastrzębie zdrój 1 000
mieszkania jastrzębie zdrój 590
dentysta jastrzębie zdrój 390
mieszkania na sprzedaż jastrzębie zdrój 320
stomatolog jastrzębie zdrój 260
fotograf jastrzębie zdrój 260
mechanik jastrzębie zdrój 140
wymiana opon jastrzębie zdrój 110
pokoje do wynajęcia jastrzębie zdrój 110
domy do wynajęcia jastrzębie zdrój 90

Sprawdź pozostałe miasta z województwa śląskiego!

Skontaktuj się z nami