Pozostałe podkategorie

Znaczenie pozycjonowania w XXI wieku

Profesjonalne pozycjonowanie w dzisiejszych czasach coraz ważniejszy punkt w budżetach firm. Kolejne podmioty dostrzegają bowiem potencjał, jaki daje ta metoda poszerzania grona klientów. Zyskując wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania zwiększa się ruch na stronie, jakość odwiedzin oraz – co za tym idzie – liczbę otrzymywanych zamówień.

Dokonanie audytu SEO witryny oraz dopasowanie jej do wyświetlania na różnych urządzeniach to podstawowe działania, jakie trzeba wykonać, by rozpocząć pozycjonowanie. Na późniejszych etapach pracuje się m.in. nad promowaniem strony pod kątem konkretnych słów i fraz kluczowych, ważnych w danej branży.

Ofertę na pozycjonowanie stron internetowych przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta, uwzględniając dotychczasową historię witryny, zakładane cele i dostępny budżet. Zapraszamy do złożenia zapytania niezależnie od dzisiejszej pozycji firmy. Prowadzimy współpracę zarówno z niedużymi, lokalnymi firmami, jak i ogólnopolskimi potentatami, dobierając elastycznie plan działania do indywidualnych możliwości każdego z klientów.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Skuteczne pozycjonowanie – Kędzierzyn-Koźle i okolice

Na początku niemal każdej współpracy nasi specjaliści przeprowadzają audyt danej witryny, mający na celu zbadanie jej zgodności z najnowszymi wytycznymi w zakresie SEO. W Kędzierzynie-Koźlu wielu właścicieli stron nie dba o ten aspekt, co wyraźnie utrudnia osiąganie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Jedną z bardziej istotnych kwestii w naszej profesji jest też dobranie odpowiedniej strategii link-buildingu. Może to być np. marketing szeptany, polegający na umieszczaniu odnośników do strony w miejscach, w których internauci poszukują wartościowej wiedzy. Inną metodą jest publikacja fachowych artykułów w zewnętrznych serwisach, co również bardzo pomaga podczas pozycjonowania stron internetowych w Kędzierzynie-Koźlu. Wszystkie działania, które podejmujemy dla klientów, pokazujemy im w comiesięcznych raportach. Można się z nich dowiedzieć, jakie efekty dotychczas uzyskaliśmy.

Pozycjonowanie strony w Kędzierzynie-Koźlu musi uwzględniać także uczynienie jej możliwie jak najbardziej responsywną. W skrócie oznacza to, że będzie ona wyświetlać się tak samo dobrze i działać tak samo efektywnie zarówno na laptopie, jak i na tablecie lub w telefonie komórkowym. Dziś internauci korzystają z wielu urządzeń. Ważne, aby na każdym z nich mieli równie dobry dostęp do witryny. Pozycjonowanie stron www w Kędzierzynie-Koźlu prowadzimy bez limitu słów i fraz kluczowych. Stosujemy także pozycjonowanie long-tail, czyli tzw. „długi ogon”. Wszystkie te zabiegi pomogą Państwa witrynie osiągnąć wysokie wyniki w wyszukiwarkach i dotrzeć do potencjalnych klientów przed konkurencją. Z nami pozycjonowanie w Kędzierzynie-Koźlu to czysta gra. Stosujemy bowiem metody zaaprobowane przez Google. Dzięki temu nie ma ryzyka, że strona zostanie „za karę” zepchnięta na dalsze miejsca lub w ogóle usunięta z wyszukiwarki.

Pozycjonowanie – cena w porównaniu do innych rodzajów reklamy

Część osób uważa, że nie ma sensu ponosić wydatków na pozycjonowanie. Cennik usług wydaje im się mocno wygórowany i uparcie stoją oni na stanowisku, że lepiej zapłacić ulotkarzom lub zamówić reklamę w lokalnej prasie. Takie podejście wydaje się jednak powoli odchodzić do lamusa, a przekonują się o tym wszyscy ci, którzy widzą, jak dokładnie mierzalne są efekty pozycjonowania. Oferta obejmuje bowiem nie tylko samo dążenie do uzyskania wysokich wyników w wyszukiwarkach, ale również rozbudowaną analitykę internetową, pozwalającą dokładnie śledzić postępy w procesie.

W rezultacie często okazuje się, że od reklam w telewizji i prasie bądź kosztów zatrudniania handlowców znacznie tańsze jest pozycjonowanie. Oferta dopasowana do potrzeb i możliwości firmy zapewni atrakcyjny zwrot z inwestycji. Choć na pełne jego efekty trzeba czekać długo, to jednak ich zapowiedź obserwuje się już w krótkim czasie, co dotyczy m.in. zgłoszeń z dobrze prowadzonego programu Google AdWords i innych tego typu narzędzi.

Wybór odpowiednich narzędzi ma duży wpływ na to, jak wygląda całe pozycjonowanie. Koszt usługi będzie uzależniony m.in. od tego, jaki system wykorzysta się do – wymienionej wcześniej – analityki internetowej. Znaczenie ma również poziom skomplikowania branży, w której się działa oraz konkurencja na obszarze, na którym zamierza się zyskać pozycję lidera. Podobnie jak w tradycyjnym biznesie, również i w sieci pewne zasady są niezmienne.

W przypadku nawiązania współpracy z mayko.pl dajemy możliwość elastycznego rozwiązania umowy, zachowując tylko 1-miesięczny okres wypowiedzenia. Taka decyzja jest podyktowana tym, że w wielu branżach sytuacja jest bardzo zmienna. Dajemy w ten sposób klientom szansę „wyjęcia” wydatków na pozycjonowanie z budżetu, jeżeli pojawi się kryzys, choć dla skuteczności całego procesu nie warto tego robić w żadnym momencie.

Czego szukają w Google mieszkańcy Kędzierzyna-Koźle? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
kino kędzierzyn koźle 480
przedszkole kędzierzyn koźle 140
stomatolog kędzierzyn koźle 140
meble kędzierzyn koźle 110
radca prawny kędzierzyn koźle 90
mechanik samochodowy kędzierzyn koźle 70
dom do wynajęcia kędzierzyn koźle 50
działki budowlane kędzierzyn koźle 50
mechanik kędzierzyn koźle 50
ubezpieczenia kędzierzyn koźle 50

Sprawdź pozostałe miasta z województwa opolskiego!

Skontaktuj się z nami