Pozostałe podkategorie

Pozycjonowanie stron www stanowi obecnie jedną z najnowocześniejszych metod docierania do klientów. To właśnie w sieci poszukują oni przydatnych informacji, porównują różne oferty, a często nawet są gotowi złożyć zamówienie bezpośrednio przez tablet lub smartfon. Wielu z nich nie potrzebuje bowiem udawać się do stacjonarnego punktu, by jeszcze raz „obejrzeć” produkt – w razie gdyby byli niezadowoleni po jego otrzymaniu, po prostu odeślą go z powrotem do nadawcy.

Dobrze prowadzone pozycjonowanie stron internetowych pozwala dotrzeć do konkretnej grupy ludzi, uwzględniając ich wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy zainteresowania. Umożliwiają to nowoczesne narzędzia, w obsłudze których brylują nasi specjaliści w zakresie SEO. To znacznie bardziej precyzyjna metoda niż np. kupowanie miejsca reklamowego na billboardach, na które część osób w ogóle nie spojrzy.

Warto zainwestować w pozycjonowanie, bowiem z roku na rok zwiększa się proporcja aktywności w sieci do tradycyjnych metod. Dla kolejnych pokoleń surfowanie staje się naturalnym sposobem poszukiwania interesujących informacji – bez przeglądania ulotek, folderów i broszur czy dzwonienia z zapytaniami do poszczególnych firm z okolic.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie strony w Legionowie?

Prowadząc lokalną firmę, niezależnie czy działa ona jedynie w części miasta, czy sięga aż do granic województwa, warto zdecydować się na pozycjonowanie stron internetowych. W Legionowie proponujemy współpracę na wielu różnych polach, której ogólnym celem jest wzmocnienie znaczenia przedsiębiorstwa klienta. Efekty można zaobserwować zarówno w krótkim horyzoncie czasowym – na przestrzeni najbliższych tygodni lub miesięcy po rozpoczęciu działań, jak i po latach od kiedy proces ten został zapoczątkowany. Pozycjonowanie stron WWW w Legionowie pozwoli bowiem osiągnąć najlepsze rezultaty jeśli będzie prowadzone długotrwale i konsekwentnie. Wiele zależy również od tego, jak dużo podmiotów konkurencyjnych działa w tej samej branży na danym obszarze.

Skuteczne pozycjonowanie w Legionowie zawsze opiera się o optymalizację kodu witryny, poprawienie jej struktury, m.in. w zakresie nagłówków, czy uczynienie jej tak samo praktyczną na każdym urządzeniu – telefonie, tablecie, laptopie czy komputerze stacjonarnym. Oprócz tego, wiele uwagi poświęcamy też wysokiej jakości treściom, które trafiają na stronę klienta. Pozornie mogłoby się wydawać, że to kwestia wykraczająca poza zagadnienie, jakim jest pozycjonowanie. W Legionowie, podobnie jak i w innych miejscach kraju, mieszka jednak wielu ludzi, którzy poszukują cennych treści, chcą uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące danego produktu bądź usługi lub zwyczajnie pragną wyrazić swoją opinię w Internecie. Dostarczając im te wszystkie opcje na stronie z firmowym szyldem, możemy umiejętnie przekuć to na wzrost popularności swojej marki. Część internautów zachęci to do złożenia zamówienia czy odwiedzenia stacjonarnego punktu.

Każdą współpracę rozpoczynamy od starannego audytu SEO. W Legionowie nie każdy bowiem dbał dotychczas o odpowiednie skonfigurowanie kodu strony. To absolutnie niezbędny krok, dzięki któremu wyszukiwarka w poprawny sposób „widzi” serwis i jest w stanie go indeksować. Prawidłowe ustawienie witryny pomaga więc osiągać wysokie miejsca w wyszukiwarkach.

Ile płaci się za pozycjonowanie? Koszt dla różnej wielkości firm

Zasięg terytorialny działalności, wielkość zatrudnienia czy stopień złożoności branży, w której porusza się klient, to ważne czynniki mające wpływ na pozycjonowanie. Cena tej usługi w niektórych przypadkach może wynosić kilkaset złotych na miesiąc, podczas gdy część naszych klientów wydaje na nią po kilka tysięcy złotych miesięcznie i planuje jeszcze podwyższenie tej kwoty.

Duże znaczenie mają też wydatki związane z Google AdWords czy publikacją artykułów na zewnętrznych portalach, które to działania są w stanie wyraźnie wspomóc pozycjonowanie. Cennik tych pozycji jest praktycznie nieograniczony, natomiast zawsze wiąże się on ze stopniem konkurencyjności danej branży.

Zapraszamy Państwa do złożenia zapytania, którego rezultatem będzie przygotowanie przez nas indywidualnej wyceny na pozycjonowanie. Oferta uwzględni nie tylko działania, które uznamy za pożądane dla rozwoju Państwa serwisu i osiągnięcia przez niego wysokich miejsc w wyszukiwarce, ale również – aktualne możliwości firmy. Jeżeli te drugie będą niższe niż realne potrzeby, wówczas uwzględnimy to w wycenie i wskażemy, dlaczego w przyszłości warto byłoby zainwestować więcej w rozwijanie aktywności w sieci.

Podobnie, jak w tradycyjnym biznesie, również i tutaj występuje bowiem silna korelacja między ilością włożonych środków a wielkością zwrotu. Ważne jednak, by działać „z głową”, co przedstawiamy w strategii pozycjonowania, którą przygotowujemy specjalnie dla każdego z naszych klientów.

Czego szukają w Google mieszkańcy Legionowa? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
przychodnia legionowo 1 300
hotel legionowo 720
kwiaciarnia legionowo 720
dentysta legionowo 720
wulkanizacja legionowo 590
fotograf legionowo 590
przedszkole legionowo 480
noclegi legionowo 480
ubezpieczenia legionowo 320
kino legionowo 260

Sprawdź pozostałe miasta z województwa mazowieckiego!

Skontaktuj się z nami