Pozostałe podkategorie

Jeszcze do niedawna trudno było znaleźć łatwo mierzalny i wysoce efektywny sposób na reklamę firmy, której działalność nie sięga granic całego kraju, lecz jest bardziej ograniczona terytorialnie. Lokalna prasa i telewizja nie posiadają dużego nakładu oraz oglądalności, natomiast na kampanię w ogólnopolskich mediach często nie pozwala budżet. Jest jednak nowoczesny sposób na to, by skutecznie dotrzeć do zainteresowanych. Jest to pozycjonowanie stron www.

Polepszając swoje notowania w sieci (a właśnie do tego służy pozycjonowanie) można więc wyprzedzić konkurencję i pozyskać sporą grupę zainteresowanych klientów. Coraz częściej bowiem poszukują oni pierwszych informacji o produkcie bądź usłudze w sieci. Jeżeli natomiast tam odnajdą oni odpowiedzi na wszystkie interesujące ich pytania, to będą już o krok od złożenia zamówienia.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to cały proces, którego nie da się „załatwić” w kilka dni. Warto poświęcić na to więcej czasu i poprosić o pomoc specjalistów – tematyka SEO, programów partnerskich czy struktury nowoczesnych serwisów internetowych to zbiór zagadnień, które z roku na rok stają się coraz bardziej złożone i różnorodne.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie w Legnicy – jakie korzyści przynosi obecność firmy w sieci?

Oferowane przez nas pozycjonowanie stron internetowych w Legnicy w początkowej fazie jest skupione na tym, by zapewnić wyszukiwarkom możliwość łatwego „odczytywania” danego serwisu. Dzięki temu może on skutecznie uzyskiwać wysokie miejsca w wynikach, co przełoży się w prosty sposób na wzrost ruchu na firmowej witrynie.

Ważną kwestią jest również dobór odpowiednich fraz i słów kluczowych dla danej firmy. Skuteczne pozycjonowanie w Legnicy musi odbywać się w oparciu o nie, gdyż tylko wtedy istnieje realna szansa na to, że na strony firmy trafią użytkownicy zainteresowani konkretnym produktem lub usługą, które mogą tam bez trudu odnaleźć.

Nie tylko działania „tu i teraz” oraz zwiększanie aktualnej konwersji są ważne dla pozycjonowania stron WWW w Legnicy. Liczy się również to, czy potrafimy dotrzeć do klienta, który był zainteresowany produktem jakiś czas temu, by dziś na nowo mu o nim przypomnieć. Taką rolę spełnia remarketing dynamiczny Google.

Pozycjonowanie strony w Legnicy musi być skupione również na stworzeniu jak najbardziej responsywnego serwisu. Oznacza to, że witryna będzie prezentować się tak samo efektownie i zapewniać tak samo bogatą funkcjonalność zarówno na laptopie, jak i w telefonie bądź tablecie. W ten sposób można dostosować się do preferencji dzisiejszych internautów, którzy posługują się równolegle różnymi urządzeniami.

Współpracując z klientami oferujemy jedynie praktyki czyste pod względem SEO. W Legnicy i okolicach obsługujemy firmy używając metod zaaprobowanych przez Google, dzięki czemu nie grożą im żadne sankcje. W przeciwnym wypadku – korzystając z usług niesprawdzonych firm pozycjonujących – można narazić się na nałożenie na witrynę filtra, co skutkuje drastycznym spadkiem wyników w wyszukiwarce.

Od czego zależy koszt pozycjonowania?

Istnieje wiele składowych, które warunkują ostateczną wysokość abonamentu na pozycjonowanie. Cena usługi uzależniona jest m.in. od stanu witryny w momencie rozpoczęcia współpracy i jej dotychczasowej pozycji w wyszukiwarkach. Ten pierwszy czynnik decyduje o tym, ile czasu poświęci programista na poprawienie ewentualnych błędów w kodzie. Drugi natomiast pozwala w przybliżeniu określić, jak duże nakłady będą potrzebne do wyprzedzenia konkurencji poprzez umiejętne pozycjonowanie. Cennik jest bardzo szeroki – niektóre firmy wydają na pozycjonowanie kilkaset złotych miesięcznie i szybko są w stanie zaobserwować pierwsze efekty, a inne inwestują w ten proces po kilka tysięcy na miesiąc, by rezultaty ujrzeć dopiero po roku lub więcej od rozpoczęcia.

Poziom konkurencyjności to bardzo ważny czynnik, wpływający na strategię, według której wykonuje się pozycjonowanie. Oferta przygotowana przez naszą firmę uwzględni również tę kwestię, wskazując na największe wyzwania i cele w kolejnych tygodniach i miesiącach.

Istotną kwestią jest również wybranie dodatkowych metod, które wesprą pozycjonowanie. Koszt promocji w AdWords, wykupienia reklam na YouTube czy publikacji artykułów w renomowanych serwisach znacznie się różni w zależności od tego, jaki zasięg nas interesuje i w jakiej branży działamy. Podobnie jest z prowadzeniem firmowego bloga czy konta na Facebooku – im bardziej specjalistyczna dziedzina, tym większych nakładów wymaga przygotowanie treści o wysokim poziomie merytorycznym. Tylko takie są bowiem dzisiaj gwarancją sukcesu w sieci, w której znaleźć można prawie wszystko – by zostać zauważonym, trzeba się więc czymś wyróżnić.

Czego szukają w Google mieszkańcy Legnicy? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
mieszkania na sprzedaż legnica 2 400
mieszkania legnica 2 400
kino legnica 1 600
dentysta legnica 880
pomoc drogowa legnica 720
fotograf legnica 720
stomatolog legnica 590
mechanik legnica 480
pokoje do wynajęcia legnica 390
wymiana opon legnica 320

Sprawdź pozostałe miasta z województwa dolnośląskiego!

Skontaktuj się z nami