Pozostałe podkategorie

Dlaczego warto zainteresować się usługami SEO?

Przy dzisiejszym poziomie rozwoju Internetu, pozycjonowanie stron www stanowi jedną z podstaw układania strategii marketingowej przedsiębiorstwa. Wiedzą o tym zarówno przedstawiciele wielkich korporacji, działających w licznych krajach, jak i właściciele niewielkich firm – często jednoosobowych.

Dobrze prowadzone pozycjonowanie stron internetowych zwiększa szanse tych drugich w starciu z gigantami. Ci, których nie stać na reklamę w telewizji czy na billboardach mogą niewielkim kosztem zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy i zyskać kolejnych klientów. Pozycjonowanie stanowi przy tym inwestycję na lata, ponieważ aktywność konsumentów w sieci stale się zwiększa. Wolą oni oglądać strony internetowe niż papierowe katalogi czy ulotki.

Już dziś sprawdź, co może dać Ci skonfigurowanie swojej witryny pod kątem SEO, wybranie słów i fraz kluczowych, udział w programie AdWords i inne rzeczy, dzięki którym możesz budować swoją pozycję w sieci. Szybko ujrzysz zwrot z inwestycji i przekonasz się, że zainteresowanych klientów jest o wiele więcej niż Ci się dotychczas wydawało.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie w Nowej Soli – najważniejsze informacje

Decydując się na promowanie swojej strony w sieci mamy do dyspozycji mnóstwo rozmaitych narzędzi, w natłoku których laik mógłby się czuć co najmniej zagubiony. Dla naszych specjalistów nie jest jednak problemem skuteczne pozycjonowanie. W Nowej Soli oferujemy klientom m.in. możliwość wykorzystania innowacji, jaką jest remarketing dynamiczny. Pozwala on przypomnieć internautom o produktach, które w przeszłości przeglądali, ale z jakichś przyczyn nie dokonali jeszcze zakupu. Podstawową usługę pozycjonowania stron internetowych w Nowej Soli możemy także wzbogacić o prowadzenie firmowego bloga. To bardzo przydatna opcja, która spaja obecnych klientów z określoną marką oraz wzbudza zainteresowanie u pozostałych osób. Warto pamiętać również o dobrodziejstwach, jakie niesie z sobą prowadzenie firmowego konta na portalach społecznościowych. Organizując tam różnego rodzaju konkursy oraz udzielając podstawowych informacji nt. firmy można zgrabnie uzupełnić główne działania w ramach pozycjonowania strony w Nowej Soli.

Samą podstawą tego procesu jest natomiast – o czym nie można nigdy zapominać – modyfikacja kodu strony w taki sposób, by odpowiadał on wymaganiom wyszukiwarki. Obejmuje to m.in. stworzenie właściwej struktury nagłówków czy umieszczenie na serwerze pliku robots.txt. Powierzając naszej firmie pozycjonowanie stron WWW w Nowej Soli klienci mogą oczekiwać także, że zoptymalizujemy meta-tagi oraz zadbamy o alternatywne opisy dla plików graficznych. Wiele osób nie zwraca na te aspekty uwagi, a to błąd, bowiem są one absolutnie obowiązkowe.

Decydując się na zamówienie usługi w zakresie SEO w Nowej Soli od mayko.pl zyskują Państwo także gwarancję otrzymywania regularnych raportów z dotychczas podjętych działań. Pozwala to odpowiednio ocenić postępy, jakie poczyniliśmy od początku procesu.

Ile kosztuje pozycjonowanie? Oferta szyta na miarę

Ze względu na dużą liczbę zmiennych, nie jest możliwe przedstawienie jednego, uniwersalnego cennika tej usługi. Duże znaczenie ma bowiem historia danej witryny i domeny, która dla każdej firmy jest inna. Stanowi ona punkt wyjścia do rozpoczęcia procesu, jakim jest pozycjonowanie. Cena będzie tym wyższa, im więcej pracy jest potrzebne do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów.

Ważną kwestią jest także wybór odpowiednich narzędzi do prowadzenia analityki internetowej. To dzięki nim można ocenić efekty, jakie przyniosło dotychczas pozycjonowanie. Cennik jest w tym przypadku w dużym stopniu uzależniony od stopnia rozbudowania witryny. W przypadku dużych stron, np. sklepów internetowych z setkami dostępnych produktów trzeba użyć nieco bardziej fachowych narzędzi niż w przypadku niewielkiej strony, promującej jeden czy dwa rodzaje usług.

Rozważając zasadność skorzystania z naszej usługi, warto porównać cenę tradycyjnej reklamy do pozycjonowania. Koszt w tym przypadku raczej nie będzie zawrotny, a efekty podjętych działań okażą się dużo bardziej mierzalne. Łatwiej i wygodniej jest bowiem zachęcić internautów do odwiedzenia danej strony (w momencie, kiedy są oni zainteresowani naszym produktem lub usługą) niż prowadzić chaotyczne działania w postaci kampanii telemarketingowych czy roznoszenia ulotek do skrzynek. Skuteczność tego typu zabiegów stale maleje, a niekiedy wywołuje wręcz odwrotny efekt od zamierzonego. Po co więc przepłacać i strzelać przysłowiową „kulą w płot”?
Zapraszamy do złożenia zapytania w sprawie oferty. Zaznaczamy przy tym, że – choć pozycjonowanie jest długotrwałym procesem – współpracę z nami można przerwać z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jest to ukłon w stronę osób preferujących elastyczne rozwiązania i chcących mieć możliwość ograniczenia kosztów w razie nagłego pogorszenia się koniunktury.

Czego szukają w Google mieszkańcy Nowej Soli? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
mieszkania nowa sól 590
mieszkania na sprzedaż nowa sól 480
nieruchomości nowa sól 390
domy na sprzedaż nowa sól 210
dentysta nowa sól 210
fotograf nowa sól 170
stomatolog nowa sól 170
wymiana opon nowa sól 90
biuro rachunkowe nowa sól 90
żłobek nowa sól 90

Sprawdź pozostałe miasta z województwa lubuskiego!

Skontaktuj się z nami