Pozostałe podkategorie

Nie do przecenienia są korzyści, jakie zapewnia w obecnych czasach pozycjonowanie stron www. Nowoczesne technologie i narzędzia stwarzają szereg możliwości, dotychczas nieznanych i znacznie przewyższających skuteczność papierowych ulotek i broszur czy kampanii telemarketingowych.

Pozycjonowanie stron internetowych charakteryzuje jedna istotna przewaga nad wszystkimi wymienionymi metodami. Tutaj chodzi o dotarcie do konkretnej grupy docelowej – osób zainteresowanych danym produktem bądź usługą, aktywnie poszukujących informacji. Unika się więc „strzelania na oślep” i kierowania oferty do tych, dla których skorzystanie z niej jest ostatnią rzeczą, o jakiej aktualnie myślą.
https://mayko.pl/wp-admin/edit.php
Decydując się na pozycjonowanie inwestuje się w budowanie pozycji na lata. Dorastająca obecnie młodzież i dzieci stanowią bowiem grupy, dla których „buszowanie” w sieci jest naturalnym sposobem zdobywania wiedzy o tym, co chcą nabyć lub z czego skorzystać. Perfekcyjne skonfigurowanie witryny pod kątem SEO, udział w programach partnerskich oraz dostosowanie serwisu do komórek i tabletów powinny obecnie stanowić priorytety każdej firmy.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Skuteczne pozycjonowanie w Nowym Sączu – dlaczego się opłaca?

Dzięki dostępności nowoczesnych narzędzi i technologii, pozycjonowanie stron WWW w Nowym Sączu może dawać wymierne i łatwo mierzalne efekty. Znacznie prościej określić skuteczność udziału w programie AdWords czy reklamy na YouTube niż publikowania spotów w telewizji bądź emitowania ich w radiu. Co więcej, istnieje możliwość płacenia jedynie za uzyskany efekt, czyli tzw. „kliknięcia”, a nie za same wyświetlenia.

Współpracę z klientem każdorazowo rozpoczynamy gruntownym audytem SEO. W Nowym Sączu wciąż można odnaleźć witryny przygotowane przed laty – choć posiadają one niejednokrotnie atrakcyjną szatę graficzną, to wiele z nich skonfigurowano według starszych standardów, nie odpowiadających obecnym wymaganiom wyszukiwarek. Nasz zespół pozostaje natomiast stale na bieżąco z nowościami od Google, dzięki czemu zlecając nam pozycjonowanie stron internetowych w Nowym Sączu mogą być Państwo pewni efektów.

Całościowa strategia aktywności w sieci obejmuje wiele różnych aspektów. Zalicza się do nich m.in. link-building. Polega on na budowaniu zbioru odnośników prowadzących do serwisu, zapewniających mu podwyższenie miejsc w wynikach wyszukiwania. To ważny punkt, którego nie może zabraknąć jeśli chodzi o pozycjonowanie strony w Nowym Sączu. Kluczowe znaczenie ma również – co oczywiste – dobranie odpowiednich słów i fraz kluczowych dla prowadzonej działalności. To te „magiczne zwroty” wpisują potencjalni nabywcy w oknie wyszukiwarki.

Dostosowanie firmowych witryn do sprawnego działania na każdym rodzaju urządzeń, to kolejny element, który trzeba uwzględnić planując pozycjonowanie w Nowym Sączu. Obecnie internauci korzystają naprzemiennie z laptopów, tabletów czy telefonów komórkowych. Warto zadbać o to, by mogli oni wyświetlić stronę firmy w każdych warunkach, nie napotykając przy tym żadnych trudności. Przełoży się to w prosty sposób na wzrost liczby zamówień.

Pozycjonowanie – cena usługi i wpływające na nią czynniki

W oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie w branży możemy stwierdzić, że właściwie nie ma dwóch firm, które płaciłyby jednakową stawkę za pozycjonowanie. Cennik tych usług jest tak zróżnicowany, że dla każdej witryny ostateczna kwota abonamentu kształtuje się w inny sposób niż dla pozostałych.

Dotychczasowa pozycja firmy na rynku, na którym działa, historia domeny, konfiguracja samej witryny czy chęć do udziału w programach typu AdWords – to tylko nieliczne z czynników, które mają wpływ na kształt, jaki przybierze pozycjonowanie. Oferta jest przez nas przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem nie tylko wymienionych powyżej, ale również wielu innych aspektów, takich m.in. jak koszt optymalizacji strony pod względem SEO, abonament na narzędzia służące do analizowania ruchu na stronie, czy nakłady ponoszone w związku z publikacją artykułów w zewnętrznych serwisach.

Warto jednak przed złożeniem zapytania uzmysłowić sobie, jaką właściwie rolę spełnia obecnie pozycjonowanie. Koszt tej usługi można by zestawić np. z pensjami pracowników działu handlowego lub doświadczonego zespołu telemarketerów. Podobnie jak w wymienionych przypadkach, na spektakularne efekty trzeba nieraz poczekać kilka miesięcy, choć w przypadku pozycjonowania odpada konieczność pilnowania spraw kadrowo-księgowych i wiele innych problemów. Wszystko zamyka się w jednej fakturze. Co więcej, współpracę z naszą firmą można w każdej chwili rozwiązać, pilnując jedynie 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia. Taką konstrukcję umowy przewidzieliśmy na wypadek nagłego pogorszenia się sytuacji w przedsiębiorstwie klienta.

Czego szukają w Google mieszkańcy Nowego Sącza? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
kino nowy sącz 1 900
hotel nowy sącz 1 600
noclegi nowy sącz 1 300
fotograf nowy sącz 1 000
kwiaciarnia nowy sącz 880
dentysta nowy sącz 880
elektryk nowy sącz 720
wulkanizacja nowy sącz 590
biuro nieruchomości nowy sącz 480
przedszkole nowy sącz 390

Sprawdź pozostałe miasta z województwa małopolskiego!

Skontaktuj się z nami