Pozostałe podkategorie

Co zyskam dzięki pozycjonowaniu?

Poszukując sposobów na skuteczne powiększenie obrotów swojego przedsiębiorstwa, warto zwrócić uwagę na pozycjonowanie stron www. W największym skrócie proces ten ma na celu uzyskanie wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania najpopularniejszej wyszukiwarki. Dzięki temu więcej osób trafi na firmową witrynę, gdzie może złożyć zamówienie lub poznać bliżej ofertę.

Pozycjonowanie staje się coraz ważniejsze w ostatnich latach, bo użytkownicy zwiększają swoją aktywność w sieci. Spada natomiast skuteczność takich metod, jak roznoszenie ulotek, reklama na billboardach i mniejszych tablicach czy dzwonienie „na zimno” do potencjalnych klientów. To ostatnie może nawet wywołać efekt odwrotny od zamierzonego.

Optymalizacja pod kątem SEO i dalsze działania, które składają się na pozycjonowanie stron internetowych to nasza specjalizacja od ponad 10 lat. Niektórzy klienci korzystają z naszych usług od początku mayko.pl, ciesząc się dziś zdecydowanie lepszymi notowaniami niż na początku współpracy. Sprawdź, jaką ofertę możemy przygotować specjalnie dla Twojej firmy, zamawiając indywidualną wycenę usługi.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie stron internetowych w Otwocku – podstawowe fakty

Pracując nad witrynami naszych klientów poświęcamy uwagę każdemu szczegółowi, który może poprawić ich miejsca w wyszukiwarkach. Jedną z takich rzeczy, która jest bardzo ważna podczas pozycjonowania strony w Otwocku, jest zadbanie o strukturę nagłówków (wiele osób to pomija) oraz utworzenie pliku robots.txt. Optymalizujemy także meta-tagi oraz umieszczamy alternatywne opisy grafik, co również ma duże znaczenie. Pozycjonowanie stron www w Otwocku opiera się również na wzbogacaniu poszczególnych podstron o unikalne, interesujące treści. Mogą one zawierać przydatne porady czy opisywać bliżej dane produkty bądź usługi.

Działania w zakresie SEO w Otwocku, dotyczące Państwa strony, będą Państwo mogli regularnie śledzić, wertując comiesięczny raport. Zamieścimy w nim informacje m.in. na temat skutków udziału w kampanii AdWords czy reklamy na YouTube. Te sieci reklamowe są bardzo przydatne, bowiem dają możliwość elastycznego profilowania grupy docelowej. Dzięki temu łatwiej skierować swój przekaz dokładnie do tych osób, które mogą być realnie zainteresowane dokonaniem zamówienia.

Skuteczne pozycjonowanie w Otwocku pozwoli zbudować renomę na lokalnym rynku oraz zwiększy ruch na firmowych stronach. Za tymi faktami automatycznie pójdzie też wzrost liczby zamówień. Ze względu na to, że kolejne pokolenia dorastających osób coraz chętniej i częściej korzystają z Internetu, tym bardziej warto skorzystać z pozycjonowania. W Otwocku, podobnie jak i w innych częściach kraju, trendy konsumenckie dynamicznie się zmieniają, a wszystko zmierza w kierunku zwiększania aktywności w sieci. Nie przegap tej szansy i sprawdź, jak może na tym skorzystać Twoja firma.

Pozycjonowanie – oferta przygotowana specjalnie dla Ciebie

Zgłaszając się do naszej firmy po indywidualną wycenę, otrzymają Państwo szereg danych, potrzebnych do podjęcia najlepszej możliwej decyzji. Dowiedzą się też Państwo, co wpływa na wysokość abonamentu za pozycjonowanie. Cena tej usługi uzależniona jest m.in. od stawek określonych w kampaniach AdWords, jeżeli przewiduje się uczestnictwo w nich. Warto wykorzystać linki sponsorowane do pozyskania wartościowych kliknięć od zainteresowanych użytkowników.

Wybór konkretnych sposobów link-buildingu to kolejny czynnik, decydujący o kosztach pozycjonowania. Cennik poszczególnych źródeł jest bardzo zróżnicowany – można wykorzystywać zarówno tzw. marketing szeptany, polegający na umieszczaniu odnośników do serwisu w miejscach, które odwiedzają internauci w poszukiwaniu informacji, jak i zamawiać sponsorowane publikacje na poczytnych stronach. Przy tej drugiej metodzie niekiedy koszt jednorazowej publikacji sięga kilkunastu tysięcy złotych. Nie ma się jednak co dziwić – zyskuje się wówczas gwarancję, że naszą treść ujrzą dziesiątki lub nawet setki tysięcy użytkowników.

Istotną kwestią są także oczekiwania naszego klienta co do efektów pozycjonowania. Koszt usługi jest dużo wyższy, jeżeli oczekujemy szybkich rezultatów, pojawiających się już w pierwszych tygodniach procesu. Żeby to osiągnąć, trzeba dużo więcej zainwestować w różne źródła. Najlepszym rozwiązaniem jest dopasowanie abonamentu zarówno do potrzeb, jak i możliwości finansowych firmy – inwestycja zwróci się z nawiązką, nawet jeżeli trzeba będzie poczekać nieco dłużej na taki zwrot. Co ważne, umowę z nami można w razie pojawienia się niesprzyjających okoliczności rynkowych rozwiązać z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie warto tego robić, ale zostawiamy tę możliwość w razie drastycznego pogorszenia się Państwa sytuacji finansowej z nieprzewidzianych wcześniej powodów.

Czego szukają w Google mieszkańcy Otwocka? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
mieszkania otwock 1 300
kino otwock 880
mieszkania na sprzedaż otwock 590
dentysta otwock 480
stomatolog otwock 390
fotograf otwock 390
domy do wynajęcia otwock 170
mechanik otwock 140
wymiana opon otwock 110
pokoje do wynajęcia otwock 90

Sprawdź pozostałe miasta z województwa mazowieckiego!

Skontaktuj się z nami