Pozostałe podkategorie

Marketing w sieci – jaką ma przewagę nad tradycyjnymi metodami?

W czasach, kiedy większość aktywnych konsumentów korzysta z Internetu, a wśród dorastających osób robią to praktycznie wszyscy, warto zainwestować w pozycjonowanie stron www swojego przedsiębiorstwa. Jest to proces, dzięki któremu można zbudować wizerunek marki na kolejne dziesięciolecia i zapewnić sobie dopływ nowych zamówień na cały ten okres.

Pozycjonowanie stron internetowych pomaga skutecznie wyprzedzić konkurencję, nawet jeżeli ta posiada dłuższy staż czy większe zaplecze logistyczne. Jest to również wielka szansa dla tych firm, których aktualnie nie stać np. na reklamę w lokalnej telewizji bądź prasie. Warto też zaznaczyć, że – w przeciwieństwie do wspomnianych form reklamy – pozycjonowanie prowadzone jest z myślą o zainteresowanych klientach, którzy wpisują konkretne hasła do wyszukiwarki, a nie jest kierowane do wszystkich „na oślep”.

Decydując się na ten proces zaobserwują Państwo większy ruch na swoich witrynach oraz wzrost liczby zamówień składanych przez ludzi, którzy znaleźli firmę w Internecie. Zapraszamy do złożenia zapytania. Nasi specjaliści w dziedzinie SEO przygotują wycenę specjalnie dla Państwa firmy, w której uwzględnią jej potrzeby i bieżące możliwości.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie stron internetowych w Pile – dlaczego się opłaca?

Istnieje szereg korzyści, jakie można osiągnąć dzięki starannemu prowadzeniu pozycjonowania w Pile, a wszystkie one będą prowadziły do wzrostu zysków z biznesu. Jedną z rzeczy, na której skupiają się zawodowcy z tej branży, jest zapewnienie klientom wysokich pozycji w danych słowach i frazach kluczowych. Oznacza to, że na skutek skutecznego pozycjonowania w Pile potencjalni nabywcy towarów i usług po wpisaniu określonych haseł w wyszukiwarce szybciej trafią właśnie na tę konkretną stronę, na którą chcemy, aby trafili.

Choć naturalne wyniki wyszukiwania są bardzo ważne, to warto pamiętać także o różnych innych możliwych sposobach generowania ruchu na witrynach. Działania z zakresu SEO w Pile dobrze jest wesprzeć np. prowadzeniem konta firmowego na Facebooku – zainteresowani klienci nie tylko mogą tam sprawdzić godziny otwarcia czy adres firmy, ale również wyrazić swoją opinię, obejrzeć fotografie produktów czy wziąć udział w drobnym konkursie, jeżeli się taki dla nich zorganizuje.

Aktywność internautów na takim profilu w ramach portalu społecznościowego widać gołym okiem, natomiast istnieje też wiele innych, trudno dostrzegalnych rzeczy, które składają się na pozycjonowanie stron www. W Pile proponujemy klientom m.in. optymalizację meta-tagów, dopasowanie alternatywnych opisów grafik czy konfigurację adresów kanonicznych. Oprócz tego pomagamy uczynić witrynę w pełni responsywną, a więc tak samo funkcjonalną podczas przeglądania na każdym popularnym urządzeniu.

Pozycjonowanie strony w Pile opiera się również o tzw. marketing szeptany, czyli umieszczanie w naturalny sposób odnośników do niej w miejscach, w których internauci poszukują cennej wiedzy. Takie polecenie swoich towarów i usług może przynieść nieoczekiwanie dobre skutki. Wszystkie podjęte działania, zmiany w natężeniu i strukturze ruchu na stronie oraz szereg innych ważnych informacji przedstawimy państwu w comiesięcznym raporcie.

Pozycjonowanie – koszt, który procentuje

Choć niemal każdy zgadza się, że warto zainwestować w marketing w sieci, to jedna rzecz dla wielu osób pozostaje niewiadomą w temacie pozycjonowania. Cena. Postaramy się pokrótce przedstawić najważniejsze czynniki, które ją kształtują.

Jedną z takich istotnych kwestii jest poziom konkurencji w danej branży. Mamy tutaj do czynienia z podobnymi prawidłowościami, jakie obserwujemy w tradycyjnej reklamie. Jeżeli klient obejrzy dwa spoty promujące dany rodzaj produktów, to szansa że wybierze ten nasz wynosi 50 %. Gdy jednak będzie się on spotykał z wieloma podobnymi ofertami, to musimy dużo bardziej się postarać, by wybór padł właśnie na ten nasz. Tak samo jest w przypadku pozycjonowania. Cennik uwzględnia m.in. konieczność przygotowania wartościowych treści, które odróżnią witrynę od konkurencji. By wyjść zwycięsko z tego starcia trzeba też będzie przeznaczyć więcej środków np. na kampanie Google AdWords, gdzie spore znaczenie ma to, jakie stawki zastosują nasi rywale.

Wielkość posiadanej strony to kolejna istotna kwestia, która wiąże się z kosztami za pozycjonowanie. Oferta narzędzi do śledzenia ruchu na witrynach jest bowiem bardzo szeroka, a właściwy wybór jednego z takich systemów ułatwia przeprowadzanie niezbędnych analiz. Na ich podstawie będą Państwo mogli ocenić zwrot z inwestycji w pozycjonowanie, a nam dostarczą one wszystkich przesłanek potrzebnych do bieżącego uaktualniania przyjętej strategii. Koszt pozycjonowania będzie ponadto uzależniony także od poziomu przystosowania witryny do najnowszych standardów SEO. Jeżeli będzie trzeba wprowadzić dużo poprawek, to automatycznie spowoduje to wyższą opłatę początkową.

By nawiązać z nami współpracę nie trzeba deklarować długiego czasu jej trwania. Umowa na czas nieokreślony posiada 1-miesięczny okres wypowiedzenia, a więc w razie pojawienia się nieprzewidzianych okoliczności zmuszających Państwa do tego, wydatek można wyłączyć z budżetu. Nie warto tego jednak robić pochopnie, bo pozycjonowanie stanowi długofalowy proces.

Czego szukają w Google mieszkańcy Piły? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
kino piła 1 600
mechanik piła 1 000
noclegi piła 1 000
dentysta piła 590
hotele piła 590
adwokat piła 590
kwiaciarnia piła 590
radca prawny piła 260
przedszkole piła 260
fotograf piła 260

Sprawdź pozostałe miasta z województwa wielkopolskiego!

Skontaktuj się z nami