Pozostałe podkategorie

Skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów

Wszystkie firmy, które chcą dostosować się do aktualnej sytuacji na rynku i spełnić oczekiwania konsumentów, inwestują w pozycjonowanie stron. Decydując się na rozpoczęcie tego procesu lub jego poszerzenie, zyskuje się znacznie większą rozpoznawalność swojej marki i możliwość dotarcia do nowych grup klientów.

Pozycjonowanie stron internetowych stało się tak ważne dlatego, że – w przeciwieństwie do tradycyjnego modelu zakupowego – dziś prawie każdy zainteresowany produktem lub usługą sięga po informacje w sieci. Kiedyś ludzie udawali się do sklepu i tam wybierali spośród dostępnych towarów. Dziś chcą oni najpierw sprawdzić różne firmy, przeczytać opinie i obejrzeć zdjęcia, a dopiero później udać się do stacjonarnej placówki (lub pomijają ten krok i składają zamówienie w sieci). W dotarciu do nich pomagają firmom specjaliści od SEO.

Niezależnie od obecnego etapu rozwoju działalności, warto zdecydować się na pozycjonowanie i zobaczyć jak wygląda biznes, gdy klienci „pojawiają się” wprost z sieci. Nie podejmując żadnych kroków w tym celu, stwarzamy ryzyko powolnego staczania się w niebyt i wypchnięcia z rynku przez konkurentów, którzy aktywnie promują się w Internecie.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie w Przemyślu – na co zwracamy szczególną uwagę?

Tematyka, którą zajmuje się nasza firma, jest tak szeroka, że ciężko opisać ją w krótkim artykule. Można natomiast przedstawić kilka przykładowych zabiegów, które praktycznie zawsze są wykonywane przez specjalistów w procesie pozycjonowania strony. W Przemyślu oraz każdym innym zakątku Polski duże znaczenie ma m.in. to, jak szybko ładuje się dana witryna. Zniecierpliwieni użytkownicy szybko spróbują odwiedzić kolejny serwis, jeżeli ten wybrany przez nich wcześniej nie uruchomi się w pełni w kilka sekund. Inną rzeczą, która nie jest widoczna aż tak wyraźnie, jest szybkie dostosowanie kodu źródłowego do zmieniających się wytycznych wyszukiwarek. Warto w tym celu powierzyć swoją witrynę specjalistom – dopiero wtedy można przekonać się, jakie tak naprawdę efekty przynosi skuteczne pozycjonowanie. W Przemyślu część witryn zostało stworzonych lata temu i od tego czasu nikt ich nie modyfikował. Jeżeli dotyczy to Twojej konkurencji, to sprawdź naszą ofertę, by szybko wyprzedzić rywali „zza miedzy”!

Jeśli struktura strony tego wymaga, to przebudujemy opcje filtrowania oraz wprowadzimy adresy kanoniczne. Wielu osobom te pojęcia nic nie mówią, ale są to kluczowe sprawy, które trzeba wykonać, jeżeli pozycjonowanie stron internetowych w Przemyślu ma przynieść oczekiwane efekty. Równie ważna jest responsywność witryny. W skrócie pojęcie to oznacza, że dana strona wyświetla się tak samo dobrze na telefonie czy tablecie, jak na laptopie bądź komputerze stacjonarnym. W obecnych czasach koniecznie trzeba tę kwestię uwzględnić, ponieważ dziś już niemal każdy korzysta naprzemiennie z różnych urządzeń. Skuteczne działanie w zakresie SEO w Przemyślu pozwoli wyświetlić klientom poszukiwane przez nich treści niezależnie od tego, czy mają oni aktualnie w ręku smartfon czy siedzą przed monitorem tradycyjnego komputera.

Powyższe tematy to tylko nieliczne przykłady tego, na czym skupiamy swoją uwagę podczas pozycjonowania stron www w Przemyślu. Koncentrujemy się również mocno na tym, by witryna naszego klienta posiadała ciekawe, unikalne treści, które zachęcą internautów do kolejnych odwiedzin i pozostania dłużej oraz dbamy o odpowiedni dobór fraz kluczowych i wiele, wiele innych…

Pozycjonowanie – oferta dla firm na różnym etapie działalności

Niezależnie od tego, czy dopiero uruchomiliśmy nową firmę i poszukujemy różnych sposobów na zbudowanie jej wizerunku, czy prowadzimy przedsiębiorstwo już od lat, warto zainwestować między innymi w pozycjonowanie. Cena tej usługi będzie się jednak różnić w zależności od etapu, na jakim dziś marka się znajduje. Jeżeli miała ona wcześniej swoją witrynę w sieci, to mogła ona w naturalny sposób osiągnąć pewien pułap w wyszukiwarkach, który dla świeżo otworzonej działalności będzie wymagał nieco pracy.

Inna rzecz, to poziom skomplikowania branży, w której się poruszamy. Wpływa on na cenę treści, które trzeba przygotować do publikacji na własnej stronie oraz na łamach zewnętrznych serwisów. Im bardziej jest to trudna dziedzina, w której występuje mnóstwo fachowych pojęć, tym droższe będzie pozycjonowanie. Cennik nie jest bardzo zróżnicowany, ale teksty traktujące np. na tematy ściśle techniczne, będą kosztować odrobinę więcej niż te prostsze.

Wiele zależy również od tego, jakie narzędzia analityczne wybierzemy, by kontrolować postępy pozycjonowania. Koszt najtańszych abonamentów może być nieduży, podczas gdy skomplikowane systemy z rozbudowanymi statystykami potrafią być bardzo kosztowne. Na ostateczną decyzję wpływa w tym przypadku to, czy posiadana witryna ma dużo podstron i czy jest mocno rozbudowana, czy też jest to prosta strona, gdzie użytkownicy wykonują najwyżej kilka kliknięć.

Przed zapytaniem o ofertę informujemy, że współpracę z agencją interaktywną mayko.pl można w każdej chwili zakończyć, pod warunkiem zachowania 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia. To elastyczne rozwiązanie, które nie wiąże klientów np. na rok, jak to czasem bywa u konkurencji.

Czego szukają w Google mieszkańcy Przemyśla? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
mieszkania do wynajęcia przemyśl 1 300
noclegi przemyśl 1 300
kino przemyśl 1 300
fryzjer przemyśl 590
hotele przemyśl 590
radca prawny przemyśl 170
przedszkole przemyśl 140
ortodonta przemyśl 140
przychodnia przemyśl 140
mechanik przemyśl 140

Sprawdź pozostałe miasta z województwa podkarpackiego!

Skontaktuj się z nami