Pozostałe podkategorie

Dlaczego warto skorzystać z pozycjonowania?

Pozycjonowanie stron internetowych to prawdziwy marketing XXI-go wieku. Dzięki współpracy ze specjalistami, którzy wdrożą nowoczesne technologie i zoptymalizują witrynę, można spodziewać się pozytywnych efektów w zakresie obecności firmy w sieci. Wzrost liczby odwiedzin oraz ich jakości, którą mierzy się licząc zapytania bądź składane przez internautów zamówienia, to główne cele, jakie stawiamy sobie we współpracy z klientami.

Organizując pozycjonowanie stron www stawiamy też mocno na zapewnianie użytkownikom interesujących treści – takich, które spowodują, że z pewnością powrócą oni na firmowe witryny w poszukiwaniu informacji. Takie podejście pomaga budować lojalność ze strony klientów. Po jakimś czasie nie będą sobie oni wyobrażali, by odwiedzać inne serwisy z danej branży.

Wszelkie długoterminowe działania warto poprzedzić audytem SEO. Ten zabieg pozwala sprawdzić, jakie elementy wymagają wzmocnienia bądź modyfikacji, by móc zacząć czerpać korzyści z marketingu w Internecie. Wstępna wycena jest bezpłatna – warto sprawdzić, co można zrobić, by pobudzić swój biznes!

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie strony z Rybnika – dlaczego warto się zdecydować?

Długofalowe pozycjonowanie stron www w Rybniku to fundament do zbudowania solidnej pozycji na lokalnym rynku. Jak wskazują najnowsze badania konsumenckie, użytkownicy smartfonów, tabletów czy laptopów chętnie wpisują w okno wyszukiwarki długie frazy, dokładnie opisujące dany produkt lub usługę. To właśnie z myślą o nich prowadzimy pozycjonowanie long-tail („długi ogon”). Dzięki niemu można spodziewać się odwiedzin ze strony mocno zainteresowanych klientów.

Skuteczne pozycjonowanie w Rybniku opiera się także na umieszczaniu wartościowych publikacji – tekstów o charakterze poradnikowym, różnego rodzaju porównań i analiz produktów itp. Decydując się na działanie w ten sposób można wiele zyskać. Internauci bardzo cenią sobie strony z bogatą dawką informacji. Pogłębianie wiedzy i lektura ciekawych tekstów skłaniają do powrócenia na taką witrynę i złożenia zamówienia w przyszłości.

Decydując się na profesjonalne poszerzenie działalności w sieci nie sposób zapomnieć o technicznych szczegółach SEO. W Rybniku nadal wiele firm traktuje ten temat „po macoszemu”. Korzystając z pomocy specjalistów i poprawiając swoją stronę pod tym względem można wyprzedzić niedoinformowanych konkurentów i zaoferować zainteresowanym klientom swoje usługi wcześniej.

Pozycjonowanie stron internetowych w Rybniku to proces, o przebiegu którego regularnie informujemy swoich klientów. Co miesiąc otrzymają Państwo raport, który będzie zawierał kluczowe dane, pozwalające ocenić efekty podjętych działań. Warto jednak pamiętać, że im bardziej nasycona jest dana branża, tym więcej czasu trzeba by zdetronizować obecnego lidera i zająć jego miejsce.

Choć kluczową kwestią jest naturalny ruch na witrynie, to we współpracy z mayko.pl można też prowadzić dodatkowe działania. Zalicza się do nich m.in. udział w kampaniach AdWords czy aktywność na portalach społecznościowych. Planując pozycjonowanie w Rybniku trzeba wziąć pod uwagę szeroki repertuar dostępnych dziś w Internecie narzędzi.

Pozycjonowanie – koszt na przykładach

Istnieje kilka zasadniczych czynników, które wpływają na wybór strategii pozycjonowania. Cena usługi jest z nimi ściśle skorelowana. Są to m.in.: wielkość i poziom złożoności witryny, stopień nasycenia lokalnego rynku podobnymi firmami, a także oczekiwane efekty. Znaczenie ma również wybrana branża, w której prowadzimy pozycjonowanie. Cennik uwzględnia jej „poziom trudności”, a więc to, ile czasu trzeba poświęcić na przygotowanie fachowych, specjalistycznych treści na witrynę.

To nie wszystkie zmienne, które wpływają na ostateczną cenę za pozycjonowanie. Oferta obejmuje bowiem zarówno optymalizację strony internetowej, publikację treści oraz link-building, jak i prowadzenie analiz ruchu, jakości odwiedzin czy obserwowanie wskaźnika konwersji. Szczegółową strategię opracujemy wspólnie z Państwem – doradzimy, które z tych modułów warto włączyć już dziś, a z którymi lepiej poczekać. Wskażemy też na przykładach, jakie efekty osiągnęliśmy dla naszych dotychczasowych klientów. Z niektórymi z nich współpracujemy od lat.

Wszystkie te elementy mają wpływ na ostateczną cenę, która podlega negocjacji i modyfikacjom. Dostosowujemy się bowiem do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Umowy zawieramy z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Choć skuteczne pozycjonowanie należy traktować bardziej jako proces i nastawiać się na współpracę trwającą przez lata, to dajemy możliwość jej przerwania, gdyby np. sytuacja finansowa firmy nagle drastycznie się pogorszyła.

Czego szukają w Google mieszkańcy Rybnika? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
kwiaciarnia rybnik 1 000
domy na sprzedaż rybnik 1 000
noclegi rybnik 720
adwokat rybnik 590
biuro rachunkowe rybnik 590
wulkanizacja rybnik 480
biuro nieruchomości rybnik 390
ubezpieczenia rybnik 320
poczta kwiatowa rybnik 210
salon fryzjerski rybnik 210

Sprawdź pozostałe miasta z województwa śląskiego!

Skontaktuj się z nami