Pozostałe podkategorie

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych staje się coraz ważniejsze?

W obecnych czasach następuje swego rodzaju rewolucja, dotycząca sposobu, w jaki konsumenci poszukują informacji na temat towarów i usług oraz dróg nabywania tychże. Już nie tylko młodzież, ale również osoby dorosłe oraz seniorzy często sięgają po telefon lub tablet i wpisują w okno wyszukiwarki interesujące ich frazy. Pozycjonowanie stron www jest niezbędne dla firm, które chcą zajmować wysokie miejsca w swojej branży i sprawnie trafiać do potencjalnych klientów.

Ważnym zagadnieniem jest lokalne pozycjonowanie, które pozwala wyprzedzić konkurentów z tego samego miasta, dzielnicy czy regionu. Specjaliści naszej firmy dostosowują indywidualny program działań dla każdego z klientów, który uzależniają od specyfiki danej branży czy poziomu nasycenia lokalnego rynku.

Wszelkie te działania poprzedzane są zawsze audytem pod kątem SEO, którego wyniki służą do przygotowania strategii optymalizacji witryny. Wprowadzając w życie te wskazówki można liczyć na wzrost ruchu na stronie i lepszy zwrot z inwestycji.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie stron internetowych w Rzeszowie – dlaczego warto?

Jedną z podstawowych rzeczy, o których należy pomyśleć już na początku pozycjonowania strony w Rzeszowie, jest, wspomniana wcześniej, optymalizacja strony w zakresie SEO. Rzeszów to miejsce, gdzie wielu ludzi poszukuje konkretnego sklepu bądź lokalu usługowego, korzystając z Map Google. Warto więc zadbać nie tylko o nagłówki H, przekierowania czy plik robots.txt, ale również o wizytówkę w Google+.

Do osiągnięcia sukcesu niezbędne jest wzbogacenie powyższych działań o konsekwentne, systematyczne zdobywanie linków. Skuteczne pozycjonowanie w Rzeszowie powinno opierać się o link-building na najwyższym poziomie – zgodny z wytycznymi Google dla webmasterów, wolny od jakichkolwiek wątpliwych praktyk. W przeciwnym razie witryna może zostać zablokowana w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron www w Rzeszowie to także kwestie pozornie niezwiązane bezpośrednio z tym zagadnieniem. Na ogólne powodzenie serwisu i – rzecz jasna – prowadzącej go firmy w dużym stopniu wpływa bowiem m.in. czas ładowania podstron czy dostosowanie do każdego z, popularnych obecnie, urządzeń mobilnych. Tym rzeczom poświęcamy wiele uwagi. Żaden klient nie będzie bowiem korzystał z serwisu, po którym ciężko mu się sprawnie poruszać.

Nie należy zapominać o tym, że bogactwo treści stanowi niebagatelny czynnik w pozycjonowaniu. Rzeszów i okolice to miejsca, w których znajduje się wielu potencjalnych klientów dla firm z różnych dziedzin. Sposobem na zjednanie ich sobie może być np. prowadzenie bloga, niejako „obok” swojego głównego serwisu. Jeżeli będzie on dostarczał ciekawych, konkretnych informacji oraz np. zawierał odnośniki do oferowanych produktów bądź usług, to dla klientów droga do kliknięcia będzie z tego miejsca znacznie krótsza niż ze strony głównej Google. Chętniej też odwiedzą oni ponownie witrynę, dzięki której mogą poszerzyć swoją wiedzę w danym temacie.

Kto może zyskać na pozycjonowaniu? Oferta dla lokalnych firm z Rzeszowa i okolic

Działając na relatywnie niedużym obszarze, w określonej branży, zdecydowanie warto skorzystać z dobrodziejstw, jakie daje lokalne pozycjonowanie. Cena tej usługi jest konkurencyjna, gdy porównać ją np. do reklamy w formie ulotek, ogłoszenia radiowego czy zatrudnienia doświadczonego handlowca. Co więcej, opłaca się tylko jedną fakturę, nie musząc prowadzić rozbudowanej obsługi księgowej, jak to jest w przypadku zatrudniania pracowników.

Ile zapłacę za pozycjonowanie? Cennik uzależniony będzie m.in. od tego, jaką historię ma dotychczasowa strona internetowa przedsiębiorstwa oraz jak wielu konkurentów ma ono na lokalnym rynku. Jeżeli posiadana witryna nie cieszyła się nigdy popularnością, a w pobliżu znajduje się kilku mocnych graczy, to trzeba będzie zdecydowanie więcej zainwestować i dłużej poczekać niż w przypadku niewielkiej konkurencji.

W zależności od tego, czy prowadzi się produkcję i sprzedaż wielu różnych artykułów, czy wręcz przeciwnie – oferuje się tylko jedną, konkretną usługę, różni się strategia, według której przebiega pozycjonowanie. Koszt jest również uzależniony od tego, jaki zasięg terytorialny posiada prowadzona działalność – czy jest to miasto, powiat, całe województwo, a może tylko pojedyncza dzielnica?

Niezależnie od wszystkich powyższych czynników, przygotowanie indywidualnej oferty na wykonanie usługi jest w mayko.pl darmowe. Zapraszamy do złożenia zapytania, by dowiedzieć się, czy pozycjonowanie znajduje się aktualnie w zasięgu Państwa możliwości. Warto to zrobić już teraz, by nie dać się wyprzedzić najbliższej konkurencji!

Czego szukają w Google mieszkańcy Rzeszowa? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
hotel rzeszów 12 100
kino rzeszów 5 400
pomoc drogowa rzeszów 3 600
fotograf rzeszów 2 900
noclegi rzeszów 2 400
kwiaciarnia rzeszów 2 400
dentysta rzeszów 1 900
adwokat rzeszów 1 900
wulkanizacja rzeszów 1 600
przedszkole rzeszów 1 300

Sprawdź pozostałe miasta z województwa podkarpackiego!

Skontaktuj się z nami