Pozostałe podkategorie

Dlaczego nie warto zwlekać z promowaniem marki w sieci?

Dzisiejsze realia rynkowe i konsumenckie są sprzyjające dla tych firm, które zawczasu zdecydowały się na pozycjonowanie stron www ze swoimi produktami bądź usługami. Zapewnia ono nie tylko wzrost liczby i jakości odwiedzin składanych przez internautów, ale również możliwość zbudowania solidnego wizerunku marki. Ten z kolei sprawia, że nie trzeba się już więcej martwić o brak zamówień.

Warto prowadzić pozycjonowanie stron internetowych swojej firmy już od pierwszego dnia działalności, bo proces ten niekiedy szybko przynosi zauważalne rezultaty. Odkładając natomiast tę decyzję pogłębia się dystans, jaki dzieli nas od bardziej aktywnej konkurencji. Stale bowiem zwiększa się aktywność konsumentów w sieci, gdzie poszukują oni różnych ofert oraz fachowych informacji nt. dóbr, które zamierzają nabyć.

Pozycjonowanie pomaga dotrzeć na wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek, co automatycznie przekłada się na wzrost ruchu na stronach. Oferujemy szereg różnych działań w zakresie SEO i nie tylko. Zapraszamy do złożenia zapytania, po którym nasz pracownik przygotuje dla Państwa indywidualną wycenę usługi.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie strony w Świnoujściu – jakie można odnieść korzyści?

Decydując się na promowanie swojej marki w sieci, warto pamiętać o kilku ważnych zasadach. Jedną z nich jest postępowanie zgodnie z praktykami zalecanymi przez Google oraz rezygnacja z działań, które nie są aprobowane przez włodarzy wyszukiwarki. W innym wypadku pozycjonowanie stron www w Świnoujściu może przynieść skutek odwrotny od zamierzonego – na witryny, których właściciele łamią ogólnie przyjęte zasady, nakładane są kary.

Jeżeli chcemy przeprowadzić skuteczne pozycjonowanie w Świnoujściu, to powinniśmy pamiętać również o uczynieniu swojej witryny w pełni responsywną. W największym skrócie oznacza to, że będzie się ona wyświetlała tak samo dobrze na każdym urządzeniu – pozostanie w pełni funkcjonalna i będzie się dobrze prezentować. Dziś internauci naprzemiennie korzystają z laptopów, smartfonów czy tabletów, w zależności od tego, który ze sprzętów mają aktualnie „pod ręką”. Dysponując responsywną witryną unikamy ryzyka, że klient zrezygnuje z naszych usług np. dlatego, że nie będzie w stanie odczytać strony na komórce.

Działania w zakresie SEO w Świnoujściu warto wesprzeć także prowadzeniem firmowych kont i profili na portalach społecznościowych oraz we wszelkich innych miejscach w sieci, gdzie użytkownicy mogą zaczerpnąć wiedzy, umieścić opinię czy wstawić zdjęcie zakupionego produktu „w akcji”.

Ciekawym narzędziem od Google, za pomocą którego można wesprzeć pozycjonowanie stron internetowych w Świnoujściu, jest remarketing dynamiczny. Pozwala on skutecznie docierać do tych klientów, którzy w przeszłości interesowali się produktem bądź usługą, ale dotychczas nie zdążyli złożyć zamówienia. Warto przypomnieć im o swoim istnieniu!

Do standardowego pozycjonowania stron www w Świnoujściu warto dołożyć także prowadzenie firmowego bloga. W przeciwieństwie do fanpage’ów i profili na portalach społecznościowych, tutaj będzie można zamieścić nieco bardziej obszerne treści, mające charakter poradnikowy i niosące cenną wartość dla klientów.

Pozycjonowanie w Świnoujściu daje różnorodne pozytywne efekty, ale pierwszym z nich jest zawsze uzyskiwanie wysokich miejsc w naturalnych wynikach wyszukiwania. Dlaczego jest to aż tak ważne? Ponieważ wskazuje użytkownikom, że mają do czynienia z poważnym graczem. Większość z nich nie sięga dalej niż pierwsze 5-10 miejsc. Jeżeli dodatkowo wesprzemy te działania, korzystając z wymienionych wcześniej sposobów, możemy szybko spodziewać się wzrostu konwersji i z ochotą zabrać się do realizacji zamówień od klientów.

Ile kosztuje pozycjonowanie? Oferta dla różnych podmiotów

Chcąc oszacować koszty, jakie trzeba będzie ponieść na pozycjonowanie, należy wziąć pod uwagę m.in. stopień rozbudowania witryny, liczbę podstron itp. Obowiązuje tutaj dość oczywista proporcja – im więcej pracy będzie trzeba włożyć, tym droższe będzie pozycjonowanie. Cena zależy także od wyboru narzędzi analitycznych i na tę decyzję również wpływa to, czy witryna jest mocno rozbudowana, czy ma bardziej charakter internetowej „wizytówki”.

Aktualny poziom optymalizacji również mocno wpływa (w pierwszej fazie) na koszt pozycjonowania. Cennik uwzględnia bowiem wprowadzenie stosownych zmian – dostosowanie kodu witryny do aktualnych wytycznych – jako jednorazowy wydatek na samym początku współpracy.

Czy warto zdecydować się na pozycjonowanie? Koszt tej usługi możemy zestawić z tradycyjnymi formami promowania marki, takimi jak np. zatrudnianie handlowców, telemarketing, reklama w prasie bądź lokalnej telewizji. Okaże się wówczas, że ceny nie są wygórowane, zwłaszcza że w przypadku pozycjonowania często płacimy jedynie za uzyskane realnie efekty, a nie tak jak w tradycyjnych mediach – za samą emisję reklamy w danym czasie antenowym. Szczególnie dobrze jest to widoczne w przypadku Google AdWords oraz Google Zakupy, gdzie możemy rozliczać się właśnie w trybie CPC, czyli Cost Per Click. Płacimy dopiero po tym, gdy któryś z użytkowników kliknie w odnośnik i odwiedzi nasz serwis.

Współpracę z mayko.pl można w każdej chwili przerwać, pod warunkiem zachowania 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia. To elastyczne rozwiązanie, które może być przydatne np. w razie nagłego pogorszenia się sytuacji finansowej przedsiębiorstwa.

Czego szukają w Google mieszkańcy Świnoujścia? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
noclegi świnoujście 6 600
kino świnoujście 2 400
nieruchomości świnoujście 880
pensjonaty świnoujście 590
mieszkania do wynajęcia świnoujście 480
dentysta świnoujście 320
pokoje do wynajęcia świnoujście 210
wulkanizacja świnoujście 210
stomatolog świnoujście 210
fotograf świnoujście 140

Sprawdź pozostałe miasta z województwa zachodniopomorskiego!

Skontaktuj się z nami