Pozostałe podkategorie

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych – dlaczego warto?

Efektywne pozycjonowanie stron www to złożone zagadnienie, którego nie należy traktować pobieżnie. Stale zmieniające się wymagania wyszukiwarek i nowo opracowywane algorytmy to główne źródła niepowodzenia osób bazujących na nieaktualnej wiedzy sprzed kilku bądź nawet kilkunastu lat. Warto w tym temacie zaufać specjalistom, którzy na bieżąco śledzą najnowsze trendy.

Pozycjonowanie składa się z wielu elementów, do których zalicza się m.in. optymalizacja treści na stronie oraz dostosowanie jej kodu do aktualnych standardów SEO. Oprócz tego konieczna jest fachowa obsługa narzędzi analitycznych – to dzięki nim wiemy, jakie postępy odnotowaliśmy na przestrzeni ostatniego tygodnia, miesiąca, półrocza czy roku. Warto zwrócić uwagę również na odpowiedzialny link-building. To bardzo ważny proces, jeżeli chodzi o wzmocnienie pozycji witryny w sieci.

Wstępna kalkulacja kosztów pozycjonowania dla danej witryny jest całkowicie bezpłatna – zapraszamy do złożenia zapytania. Dzięki temu dowiedzą się Państwo, z jakimi kwotami wiąże się inwestycja w tę nowoczesną metodę marketingu.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie stron internetowych w Tychach – co warto wiedzieć?

Obecnie Internet stwarza osobom prowadzącym firmy liczne możliwości, dzięki czemu lokalne podmioty nie muszą już podejmować rywalizacji z większymi konkurentami, w których to są z góry skazane na porażkę. Jeszcze do niedawna trudno bowiem było pokonać przeciwników o kilkakrotnie większym budżecie na reklamę, jeżeli w grę wchodziła emisja materiałów w radio, telewizji czy lokalnej prasie. Skuteczne pozycjonowanie w Tychach jest możliwe przy znacznie mniejszym budżecie, co zdecydowanie wyrównuje szanse.

W przeciwieństwie do wspomnianych wcześniej, tradycyjnych metod, pozycjonowanie strony w Tychach może zaowocować znacznym wzrostem liczby odwiedzin – na witrynę trafiają bowiem osoby już poszukujące konkretnego produktu lub usługi. Warto zainteresować się słowami kluczowymi zawierającymi lokalizację, ustawić wizytówkę Google Moja Firma oraz zlecić mayko.pl link-building wraz z optymalizacją strony pod względem SEO. W Tychach mnóstwo firm bazuje na grupie klientów sprzed lat, nie rozwijając swojej działalności w sieci. Dzięki nam nawet początkujący mogą wyprzedzić weteranów, pod warunkiem że zainteresują się bliżej opisywaną tematyką. W tradycyjny sposób, bez wsparcia nowoczesnych technologii, byłoby to znacznie trudniejsze, jeżeli nie całkiem niemożliwe.

We współpracy z mayko.pl jest się na bieżąco informowanym na temat rezultatów pozycjonowania stron www w Tychach. Co miesiąc przesyłamy swoim klientom raporty, z których jasno wynika, jakie efekty przyniosły prace w danym okresie. Te opracowania opieramy o dane ze specjalistycznych narzędzi analitycznych – bardzo przydatnych w całym procesie.

Pozycjonowanie w Tychach z naszą firmą to gwarancja pełnego bezpieczeństwa – stosujemy jedynie sprawdzone techniki, zaaprobowane przez zespoły twórców wyszukiwarek. Dzięki temu nie ryzykują Państwo, że strona zostanie usunięta z wyników lub jej pozycja drastycznie spadnie na skutek nałożenia na nią filtra.

Pozycjonowanie – ceny na przykładach

Z jakimi alternatywnymi sposobami reklamy można porównać pozycjonowanie? Cennik tego typu usług warto zestawić z kosztami kupowanych baz danych, zatrudnianych handlowców czy wynajmowanych pośredników, działających np. na zasadzie call-center. Lokalne firmy często też emitują swoją reklamę w prasie lub radiu albo zatrudniają ulotkarzy.

Warto zwrócić uwagę, że wszystkie powyższe metody charakteryzują się niską skutecznością. Zanim trafi się na zainteresowanego klienta, często trzeba nawiązać kontakt z setkami osób. Zupełnie inaczej sytuacja się przedstawia, jeżeli chodzi o pozycjonowanie. Oferta obejmuje bowiem kierowanie na firmową witrynę realnie zainteresowanych osób – takich, które aktywnie poszukują produktu bądź usługi w Internecie.

Od czego więc zależy cena pozycjonowania? Koszt z pewnością jest wyższy, jeżeli funkcjonuje się w bardzo popularnej, wręcz przesyconej branży – konkurencja w takich dziedzinach jest naprawdę wysoka i trzeba sporo czasu oraz działań, by wyprzedzić rywali. Znaczenie ma również to, jaką budowę ma strona internetowa w momencie rozpoczęcia współpracy z nami oraz w jakim stopniu jej kod źródłowy odpowiada dzisiejszym wymogom wyszukiwarek. Ważną kwestią jest również wybór późniejszych metod link-buildingu. Dzielą się one na te bardziej kosztowne i skuteczniejsze oraz prostsze, ale przynoszące mniej imponujące rezultaty. Wszelkie powyższe zagadnienia, a także wybór narzędzi do prowadzenia analityki, zostaną przedstawione w indywidualnej wycenie, którą mogą Państwo zamówić jednym kliknięciem.

Czego szukają w Google mieszkańcy Tych? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
mieszkania tychy 2 400
mieszkania na sprzedaż tychy 1 300
wymiana opon tychy 1 000
mieszkania do wynajęcia tychy 1 000
biuro rachunkowe tychy 590
żłobek tychy 590
domy na sprzedaż tychy 590
ortodonta tychy 390
sklep komputerowy tychy 390
opony tychy 390

Sprawdź pozostałe miasta z województwa śląskiego!

Skontaktuj się z nami