Pozostałe podkategorie

Jakie korzyści przynosi pozycjonowanie stron www?

Internet stanowi istną kopalnię wiedzy na temat różnych dziedzin, z której chętnie korzystają użytkownicy. Nie jest to jednak jedyna korzyść z funkcjonowania sieci – równie przydatna jest ona dla różnego rodzaju przedsiębiorstw, które mogą za jej pośrednictwem reklamować się i informować internautów na temat swoich produktów bądź usług. Niezbędne w tym celu jest stałe pozycjonowanie swojego serwisu, tak by znajdował się on na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania, dotyczących najważniejszych fraz w danej dziedzinie.

Pozycjonowanie stron internetowych to zajęcie, które obecnie wymaga wysokiego stopnia specjalizacji – nasi fachowcy są zawsze na bieżąco z najnowszymi wytycznymi wyszukiwarki oraz trendami w tworzeniu witryn. Dzięki współpracy z nami będą Państwo w stanie ujrzeć realne wyniki podjętych działań.

Rozpoczynając cały proces wykonujemy audyt SEO, który pozwala trafnie zdiagnozować elementy wymagające poprawy, udoskonalenia czy przeróbek. Podobnie jak u lekarza lub mechanika samochodowego – prawidłowa diagnoza to klucz do działania w odpowiedniej sferze.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie SEO w Zabrzu – o czym warto wiedzieć?

Pozycjonowanie stron www w Zabrzu najczęściej rozpoczyna się od określenia terytorium, na jakim działa przedsiębiorstwo. Jest to sama miejscowość, jej część, a może całe województwo i okolice? Mając sprecyzowane oczekiwania w tym zakresie można uniknąć zgłoszeń od klientów, którzy mieszkają za daleko i z tego względu woleliby znaleźć firmę, do której zwyczajnie mają bliżej.

Inną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest ulepszenie wewnętrznego kodu witryny – większości jego elementów nie widać „na wierzchu”, jednak mają one znaczny wpływ na pozycje oraz na łatwość korzystania ze strony. Nikt bowiem nie będzie odwiedzał serwisu, który za długo się ładuje. Jeżeli nie zadba się na początku o te elementy, to nawet najlepsze pozycjonowanie stron internetowych w Zabrzu nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

W ramach współpracy z klientami mamy do zaoferowania unikalne, wartościowe treści na strony. Ciekawe teksty, niejednokrotnie o charakterze poradnikowym, przyciągają internautów i zachęcają do kolejnych wizyt na danej witrynie. Pozycjonowanie strony w Zabrzu powinno się opierać o publikację dobrych opisów produktów, kategorii itp. Popularne jest także prowadzenie firmowego bloga. Jeżeli zadba się o wysoki poziom tekstów, liczba odwiedzin wzrośnie radykalnie.

Pozycjonowanie w Zabrzu z mayko.pl to brak obaw o jakiekolwiek restrykcje czy kary ze strony wyszukiwarek. Prowadzimy działania w oparciu o bieżące wytyczne i zalecenia ich twórców, dzięki czemu konsekwentnie unikamy filtrów. Osiągnięte efekty pracy nie zostaną więc zniweczone przez nieodpowiedzialne posunięcia.

Każdy z naszych klientów otrzymuje regularnie raporty na temat aktualnych efektów prac. Skuteczne pozycjonowanie w Zabrzu można więc na bieżąco monitorować, z satysfakcją obserwując kolejne postępy. Nieraz zdarza się, że konkurencja w danej branży i lokalizacji jest spora, co powoduje, że na istotne rezultaty trzeba poczekać nawet kilka miesięcy lub dłużej. Oglądając raporty z tego czasu dostrzega się, jak sytuacja rozwijała się na przestrzeni czasu.

Dlaczego warto zdecydować się na pozycjonowanie? Cena nie musi odstraszać…

Chcąc realnie zaistnieć w sieci, a przy tym poszerzyć swoją grupę klientów i podwyższyć obroty, warto zdecydować się na pozycjonowanie. Oferta jest przygotowywana za darmo, z uwzględnieniem potrzeb i możliwości finansowych klienta. Rozpoczęcie tego procesu w skali lokalnej może szybko przynieść zyski za sprawą poprawy widoczności w sieci oraz kierowania na witrynę zainteresowanych klientów.

Pierwsze sukcesy warto wzmocnić i nieco poszerzyć prowadzone pozycjonowanie. Cennik usług związanych z publikacją treści jest uzależniony m.in. od stopnia skomplikowania branży, w której się działa. Bardziej fachowe opisy czy recenzje wymagają większego nakładu pracy, ale ich publikacja może przynieść duże korzyści w przyszłości – serwis stanie się popularny wśród internautów, wzbudzając ich zaufanie.

Warto zwrócić uwagę, że dotychczasowa historia witryny ma niebagatelny wpływ na jej pozycjonowanie. Koszt usługi jest bowiem uzależniony od osiąganych dotychczas pozycji oraz dostosowania strony do aktualnych standardów SEO. Wszystkie te czynniki zostaną uwzględnione w indywidualnej wycenie, którą przygotujemy po otrzymaniu zgłoszenia.

We współpracy z klientami preferujemy umowy z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia – większość osób ceni takie elastyczne rozwiązania, unikając „wiązania się” na rok lub dwa, w momencie kiedy nie jest się jeszcze do końca przekonanym o zasadności podjętej decyzji.

Czego szukają w Google mieszkańcy Zabrza? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
kino zabrze 1 000
kwiaciarnia zabrze 1 000
noclegi zabrze 880
wulkanizacja zabrze 720
dentysta zabrze 720
fotograf zabrze 720
hotele zabrze 590
przychodnia zabrze 480
adwokat zabrze 480
przedszkole zabrze 260

Sprawdź pozostałe miasta z województwa śląskiego!

Skontaktuj się z nami