Pozostałe podkategorie

Co zyskam, przeznaczając środki na pozycjonowanie?

Istnieje wiele powodów, dla których pozycjonowanie stron www zajmuje coraz ważniejsze miejsce w budżetach licznych przedsiębiorstw. Stanowi ono nowoczesny sposób docierania do klientów, który tworzy nieznane dotychczas możliwości. Warto w nie zainwestować, bo to właśnie w sieci konsumenci poszukują dziś informacji i możliwości złożenia zamówienia.

Decydując się na pozycjonowanie stron internetowych można zapewnić sobie stały dopływ nowych zapytań dotyczących oferowanego produktu bądź usługi. Internauci widząc dany serwis w pierwszej piątce wyników wyszukiwania chętnie go odwiedzają. Podobnie jest w przypadku linków sponsorowanych czy reklam na YouTube.

Skuteczne pozycjonowanie zwiększa rozpoznawalność przedsiębiorstwa i buduje jego solidną pozycję na lata. W procesie tym chodzi nie tylko o optymalizację witryny pod względem SEO, ale również wykorzystanie potencjału, jaki dają portale społecznościowe czy różnego rodzaju programy partnerskie. Korzystając z pomocy specjalistów można osiągnąć spektakularne wyniki na wielu polach, które łącznie przełożą się na wyższy zysk firmy.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie stron internetowych w Żorach – co warto wiedzieć?

Jedną z podstawowych rzeczy, które wykonuje się podczas pozycjonowania stron www w Żorach, jest dodanie wartościowych, unikalnych treści. Wiele osób ulega bowiem czarowi stale powiększającej się przepustowości łącz internetowych, publikując na swoich witrynach jedynie obrazy i pliki wideo. To błąd, bowiem ciekawe treści cały czas jeszcze stanowią podstawę pozycjonowania strony. W Żorach, podobnie jak i w całym kraju wielu ludzi nadal oczekuje na stronach interesujących tekstów, a nie jedynie grafik.

Wśród usług, które możemy Państwu zaoferować, znajduje się również prowadzenie kampanii AdWords. Samodzielna obsługa tego narzędzia może być ciekawym doświadczeniem, ale też stwarza ryzyko bolesnych błędów, jeżeli zajmuje się nim osoba nie mająca odpowiedniej wprawy. Korzystając z pozycjonowania w Żorach mogą Państwo spodziewać się, że pomożemy również i w tej kwestii. Podobnie będzie w przypadku sieci reklamowej YouTube, gdzie można wyświetlać zarówno treści tekstowe, jak i filmy wideo.

Skutki podjętych działań w zakresie SEO w Żorach będą Państwo mogli zaobserwować w raporcie, który wysyłamy każdemu z klientów co miesiąc. Efekty są najlepiej widoczne na wykresach obejmujących kilka miesięcy od czasu rozpoczęcia procesu. Musi minąć trochę czasu, zanim w pełni ujrzy się skuteczność zastosowania m.in. marketingu szeptanego czy dostosowania treści witryny do wyświetlania w Google Zakupy. Podobnie jest w przypadku publikacji tekstów sponsorowanych w zewnętrznych serwisach. Te wszystkie zabiegi i wiele, wiele innych wpływają na skuteczne pozycjonowanie. W Żorach wiele firm nie wykorzystuje potencjału, jaki daje Internet. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, co możesz zyskać.

Pozycjonowanie – cena usługi na przykładach

Istnieje cały szereg czynników, które determinują ostateczną cenę usługi. Jedną z nich jest dotychczasowy poziom optymalizacji witryny. To od niego zależy, jak wiele działań trzeba będzie podjąć na samym początku współpracy oraz – co za tym idzie – jaki będzie ich koszt. Dowiedzą się tego Państwo z audytu SEO, który wykonywany jest zanim w ogóle rozpocznie się właściwe pozycjonowanie. Cennik za ten element jest szeroki – dla jednych stron jest to kilkaset złotych, dla innych kilka tysięcy. Wszystko zależy od stopnia ich rozbudowania, ilości podstron itp.

Ważną częścią wydatków, jakie trzeba będzie ponieść, są opłaty za udział w AdWords. Nasi specjaliści są w stanie pomóc w dobraniu odpowiednich stawek i takim prowadzeniu kampanii, by nie wyczerpać budżetu miesięcznego w kilka dni, ale przy tym, by nie zamknąć sobie szans na transakcję z powodu zbyt zachowawczego podejścia do sprawy.

Wybór metod link-buildingu to kolejna kwestia, która mocno wpływa na cenę za pozycjonowanie. Oferta dostępnych źródeł jest szeroka – mogą to być m.in. publikacje na zewnętrznych stronach, w dobrych katalogach, uprawianie marketingu szeptanego i inne. Nasi specjaliści przedstawią Państwu pokrótce dostępne rozwiązania oraz zalety i wady każdego z nich.

We współpracy z mayko.pl mogą Państwo elastycznie kształtować cenę usługi, jaką jest pozycjonowanie. Koszt będzie, rzecz jasna, rósł proporcjonalnie do oczekiwań odnośnie końcowego efektu. Warto na koniec wspomnieć, że pomimo długofalowego charakteru tego procesu, dajemy możliwość przerwania współpracy w każdym momencie (z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia). Przewidujemy tę opcję na wypadek gdyby nagłe czynniki spowodowały drastyczne obniżenie Państwa budżetu na reklamę.

Czego szukają w Google mieszkańcy Żor? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
mieszkania żory 880
fryzjer żory 720
mieszkania na sprzedaż żory 590
mieszkania do wynajęcia żory 590
nieruchomości żory 480
domy na sprzedaż żory 480
stomatolog żory 390
ubezpieczenia żory 260
meble żory 260
biuro rachunkowe żory 260

Sprawdź pozostałe miasta z województwa śląskiego!

Skontaktuj się z nami