Obecność w serwisie społecznościowym Facebook to obecnie ważny element w strategii marketingowej wielu firm. Umożliwia bezpośrednią komunikację z klientami i wpływa na pozytywny wizerunek marki. System reklamowy Facebook Ads polega na umieszczaniu płatnej reklamy w aktualnościach użytkowników oraz w prawej kolumnie. Reklamy wkomponowane są treść serwisu, dzięki czemu są pozytywnie odbierane przez użytkowników. Zaletą Facebook Ads jest możliwość bardzo precyzyjnego targetowania reklam według lokalizacji, danych demograficznych, zainteresowań lub na podstawie zachowania użytkowników w serwisie.

Zalety Reklamy na Facebooku

 • Precyzyjne targetowanie
  Facebook Ads umożliwia dokładne określenie grupy docelowej na podstawie danych demograficznych, lokalizacji, zainteresowań i zachowań użytkowników.
 • Remarketing
  Umieszczając na stronie internetowej pixel, który zapisuje dane użytkowników, możemy dotrzeć z reklamą na Facebooku do użytkowników witryny.
 • Korzystny model rozliczeń
  W zależności od celu biznesowego oraz posiadanego budżetu kampanie na Facebooku mogą być rozliczane w modelu CPC (cost per click) lub w modelu CPM (cost per mille).
 • Wsparcie prowadzonych działań reklamowych
  Reklama na Facebooku doskonale wspiera i uzupełnia prowadzone działania marketingowe w innych kanałach. Zasięg Facebooka umożliwia dotarcie do ogromnej liczby potencjalnych klientów.

Reklamuj się na Facebooku!

Serwis społecznościowy Facebook daje ogromne możliwości precyzyjnego dotarcia do potencjalnych klientów. W zależności od potrzeb możesz zachęcić użytkowników do polubienia fanpage, wypromować post, konkretne produkty lub kierować na swoją stronę internetową. Zapraszamy do kontaktu jeśli chciałbyś wypromować fanpage na Facebooku lub wykorzystać go do promocji strony internetowej.

Skontaktuj się z nami

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij