e-book

Raport SEO Liderzy e-commerce 2021

Które sklepy poradziły sobie najlepiej w minionym roku? Odpowiedź na to ważne pytanie znajdziesz w specjalnym raporcie SEO od Mayko.pl! Nasi specjaliści przeanalizowali wyniki blisko 3 000 polskich sklepów internetowych z dziewięciu branż. Poznaj TOP20 najlepszych e-commerce w Polsce i sprawdź, które sklepy uzyskały największy ruch z bezpłatnych wyszukiwań Google w 2021 roku!

7. edycja raportu od Mayko

Oprócz zestawień tabelarycznych, w raporcie znajdziesz także ocenę widoczności i analizę profilu linkowego zwycięskich sklepów. Poznasz najpopularniejsze przykładowe słowa z TOP3 każdej kategorii. W tegorocznej edycji raportu po raz pierwszy przygotowaliśmy także szczegółowe analizy SEO. Nasi specjaliści SEO sprawdzili sklepy pod kątem optymalizacji i budowy profilu linkowego. Analizy on-site i off-site wskażą na co szczególnie warto zwrócić uwagę!
Patroni medialni
Raport SEO Liderzy e-commerce 2021

Podobne publikacje

artykuł
seo on site

Czym są działania SEO on-site i dlaczego są tak ważne?

Działania SEO on-site to bardzo ważny element procesu pozycjonowania. W tym artykule poznasz 5 przykładów działań SEO, o które warto zadbać w e-commerce.

Przeczytaj artykuł
artykuł
mity ecommerce-glowne

8 mitów o e-commerce, w które musisz przestać wierzyć

Poznaj 8 najpopularniejszych mitów o e-commerce, które hamują rozwój biznesu i w które warto przestać wierzyć, jeśli prowadzisz sklep internetowy.

Przeczytaj artykuł