e-book

Raport SEO Liderzy e-commerce 2021

Które sklepy poradziły sobie najlepiej w minionym roku? Odpowiedź na to ważne pytanie znajdziesz w specjalnym raporcie SEO od Mayko.pl! Nasi specjaliści przeanalizowali wyniki blisko 3 000 polskich sklepów internetowych z dziewięciu branż. Poznaj TOP20 najlepszych e-commerce w Polsce i sprawdź, które sklepy uzyskały największy ruch z bezpłatnych wyszukiwań Google w 2021 roku!

7. edycja raportu od Mayko

Oprócz zestawień tabelarycznych, w raporcie znajdziesz także ocenę widoczności i analizę profilu linkowego zwycięskich sklepów. Poznasz najpopularniejsze przykładowe słowa z TOP3 każdej kategorii. W tegorocznej edycji raportu po raz pierwszy przygotowaliśmy także szczegółowe analizy SEO. Nasi specjaliści SEO sprawdzili sklepy pod kątem optymalizacji i budowy profilu linkowego. Analizy on-site i off-site wskażą na co szczególnie warto zwrócić uwagę!

Patroni medialni

Raport SEO Liderzy e-commerce 2021

Podobne publikacje

artykuł

7 najważniejszych KPI e-commerce managera

Kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) odgrywają istotną rolę w monitorowaniu i optymalizacji strategii e-commerce. W artykule przedstawiamy najważniejsze KPI, na które każdy e-commerce manager powinien zwrócić uwagę,

Przeczytaj artykuł
artykuł
czym jest filtr Google

Kary Google – czym jest filtr Google?

Czym są filtry Google i jak uniknąć otrzymania kary? W tym artykule poznasz najlepsze praktyki SEO, dzięki którym unikniesz dotkliwych konsekwencji filtrów Google.

Przeczytaj artykuł