e-book

Raport SEO Liderzy e-commerce 2021

Które sklepy poradziły sobie najlepiej w minionym roku? Odpowiedź na to ważne pytanie znajdziesz w specjalnym raporcie SEO od Mayko.pl! Nasi specjaliści przeanalizowali wyniki blisko 3 000 polskich sklepów internetowych z dziewięciu branż. Poznaj TOP20 najlepszych e-commerce w Polsce i sprawdź, które sklepy uzyskały największy ruch z bezpłatnych wyszukiwań Google w 2021 roku!

7. edycja raportu od Mayko

Oprócz zestawień tabelarycznych, w raporcie znajdziesz także ocenę widoczności i analizę profilu linkowego zwycięskich sklepów. Poznasz najpopularniejsze przykładowe słowa z TOP3 każdej kategorii. W tegorocznej edycji raportu po raz pierwszy przygotowaliśmy także szczegółowe analizy SEO. Nasi specjaliści SEO sprawdzili sklepy pod kątem optymalizacji i budowy profilu linkowego. Analizy on-site i off-site wskażą na co szczególnie warto zwrócić uwagę!
Patroni medialni
Raport SEO Liderzy e-commerce 2021

  Pobierz tego e-booka za darmo


  Podobne publikacje

  artykuł

  Facebook Ads w e-commerce: jak skutecznie tworzyć i prowadzić kampanie?

  Facebook to nadal ważny kanał dotarcia do klienta. Wykorzystaj potencjał Facebook Ads i dowiedz się, jak skutecznie reklamować e-commerce w social mediach!

  Przeczytaj artykuł
  artykuł

  Jak stworzyć bazę odbiorców w sklepie internetowym?

  Jeśli działasz w e-commerce, wiesz jak trudne bywa znalezienie nowych klientów. W tym artykule znajdziesz 8 sprawdzonych sposobów na zebranie danych, które pomagają w zwiększeniu sprzedaży.

  Przeczytaj artykuł