e-book

Raport SEO Liderzy e-commerce 2021

Które sklepy poradziły sobie najlepiej w minionym roku? Odpowiedź na to ważne pytanie znajdziesz w specjalnym raporcie SEO od Mayko.pl! Nasi specjaliści przeanalizowali wyniki blisko 3 000 polskich sklepów internetowych z dziewięciu branż. Poznaj TOP20 najlepszych e-commerce w Polsce i sprawdź, które sklepy uzyskały największy ruch z bezpłatnych wyszukiwań Google w 2021 roku!

7. edycja raportu od Mayko

Oprócz zestawień tabelarycznych, w raporcie znajdziesz także ocenę widoczności i analizę profilu linkowego zwycięskich sklepów. Poznasz najpopularniejsze przykładowe słowa z TOP3 każdej kategorii. W tegorocznej edycji raportu po raz pierwszy przygotowaliśmy także szczegółowe analizy SEO. Nasi specjaliści SEO sprawdzili sklepy pod kątem optymalizacji i budowy profilu linkowego. Analizy on-site i off-site wskażą na co szczególnie warto zwrócić uwagę!

Patroni medialni

Raport SEO Liderzy e-commerce 2021

Podobne publikacje

artykuł

Czym jest ChatGPT i jakie ma możliwości?

Sztuczna inteligencja staje się nieodłącznym elementem codziennego życia. Jak ją efektywnie wykorzystywać? Czym jest ChatGPT i jak działa? Między innymi tego dowiesz się z poniższego artykułu.

Przeczytaj artykuł
artykuł
Kategorie produktów - dlaczego są ważne pozycjonowanie gl

Kategorie produktów – dlaczego są ważne przy pozycjonowaniu sklepu?

Dlaczego kategorie produktów w sklepie internetowym są tak istotne, jakie zadania pełnią i jak skutecznie nimi zarządzać? O tym przeczytasz w najnowszym artykule Pawła Wasilewskiego.

Przeczytaj artykuł