Optymalizacja SEO eCommerce

Wciąż wiele firm zapomina o odpowiedniej optymalizacji swoich serwisów. Serwis, który nie miał wcześniej wykonanego audytu SEO oraz wdrożonych na jego podstawie poprawek, nie ma tak naprawdę realnych szans na zaistnieje w wynikach wyszukiwania. Pamiętaj o tym i zleć optymalizację swojego serwisu profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem!

  Zamów bezpłatną ofertę

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mayko Sp. z o.o do celów przedstawienia oferty oraz działań marketingowych.

  Jaki jest cel optymalizacji?

  Optymalizacja sklepów internetowych polega na dostosowywaniu serwisów pod względem kodu oraz treści pod wytyczne wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja jest niezbędnym i kluczowym krokiem przed rozpoczęciem pozycjonowania. Odpowiednia optymalizacja SEO zapewni prawidłową indeksację wszystkich podstron, a to ma decydujące znaczenie przy budowaniu widoczności w wynikach wyszukiwania.

  Brak błędów

  Brak błędów

  Serwis nie posiada błędów w swojej strukturze kodu, co jest bardzo ważne w funkcjonowaniu całego serwisu.

  Szybsza indeksacja

  Szybsza indeksacja

  Serwis jest szybciej indeksowany przez roboty wyszukiwarek, a to ma kluczowe znaczenie przy dużych serwisach.

  Zwiększona widoczność

  Zwiększona widoczność

  Optymalizacja serwisu zwiększa jego widoczność w wynikach wyszukiwania na konkretne słowa kluczowe.

  Specjalizujemy się w optymalizacji SEO skryptów/silników

  Pozycjonowanie sklepów internetowych Shoper
  Shoper
  Pozycjonowanie sklepów internetowych WooCommerce
  Woocommerce
  Pozycjonowanie sklepów internetowych IdoSell
  IdoSell
  Pozycjonowanie sklepów internetowych PrestaShop
  PrestaShop
  Pozycjonowanie sklepów internetowych Magento
  Magento

  Co mówią o nas klienci?

  "Współpraca z Mayko przyniosła nam wiele korzyści. Terminowe raporty, dowożone wyniki i błyskawiczne wdrażanie zmian, tak w skrócie mogę podsumować współpracę z agencją. Co ważne, Mayko rozumie nasze cele biznesowe i specyfikę branży cateringu dietetycznego - polecamy ich jako partnera w dziedzinie pozycjonowania!"

  "Od samego początku współpraca z Agencją SEO/SEM Mayko to czysta przyjemność i wartość dodana dla naszej firmy. Agencja stworzyła skrojony na naszą miarę plan działań, który jest konsekwentnie realizowany i przynosi świetne efekty. Jesteśmy na bieżąco informowani o przebiegu działań, cykliczne raporty umożliwiają nam śledzenie postępów we własnym zakresie. Kontakt z agencją jest doskonały i przyjemny. Z całego serca polecamy współpracę z Mayko!"

  "Świetny kontakt, bardzo pomocna załoga firmy, przystępne i uczciwe ceny za naprawdę dobrą jakość usług. Ja i moja firma polecamy w 100%"

  "Zaletą współpracy z Mayko jest INDYWIDUALNE podejście do POTRZEB KLIENTA oraz dążenie do poznania, zrozumienia i pomocy w realizacji CELÓW BIZNESOWYCH. Częstotliwość przeprowadzanych optymalizacji kampanii oraz ich charakter, wskazuje na realną pracę nad prowadzonymi działaniami, czego potwierdzeniem są osiągane efekty i rosnący ROAS pomimo zwiększającej się ilości licytantów. Szczerze polecam."

  "Najlepsza agencja z jaką było mi dane współpracować. Natychmiastowe efekty, świetny kontakt i tak naprawdę bezobsługowa współpraca. Polecam każdej firmie, która szuka agencji/specjalisty od Facebook Ads."

  "Polecam usługi agencji Mayko w zakresie działań SEO. Już podczas pierwszej rozmowy specjaliści Mayko sprawili bardzo profesjonalne wrażenie. Potrafili trafnie zdiagnozować istotny problem w serwisie Facetaria.pl polegający na „kanibalizacji” słów kluczowych. Poprzednia agencja SEO, z którą w tamtym czasie współpracowałem (z top 10 w Polsce) w ogóle nie zauważyła tego problemu. Przed rozpoczęciem współpracy udało nam się wypracować wspólnie dość złożony model hybrydowego wynagrodzenia (abonament + premia za sukces), co jest korzystne dla obu stron. Agencja Mayko jest otwarta na różne modele współpracy i proponowała rozsądne rozwiązania w trakcie finalizacji współpracy."

  "Firm zajmujących się pozycjonowaniem jest wiele. W przeszłości współpracowaliśmy z kilkoma o podobnym profilu. Dopiero Mayko sprostało naszym oczekiwaniom. Jak widać na powyższych wykresach warto było powierzyć nasz sklep internetowy tej firmie. Otrzymujemy rzetelne raporty z działań i mamy dobry kontakt. Dziękujemy w tym miejscu za dobrą współpracę i życzymy sobie i Wam dalszych sukcesów. Z czystym sumieniem polecamy tę firmę."

  "Współpraca z firmą Mayko stoi na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Działania marketingowe firmy Mayko pozwoliły nam znacząco zwiększyć przychody w e-commerce."

  kuchniavikinga logo
  Zagatto
  Sejfy antywłamaniowe
  Goetze case study
  chiara wear case study
  Facetaria - Agencja SEO/SEM Mayko
  Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik - Agencja SEO/SEM Mayko
  Modeste - Agencja SEO/SEM Mayko
  Luiza Wróblewska
  Kuchnia Vikinga
  Michał Gawanowski
  Zagatto
  Mariusz Herbski
  Arcadia Sejfy Antywłamaniowe
  Gabriel Niesterowicz
  Goetze.com.pl
  Marcelina Hojda
  Chiara Wear
  Robert Petrykowski
  Facetaria
  Maciej Gendera
  Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik
  Magda Turecka
  Modeste

  oni nam zaufali

  Marki, które dzięki nam mogą się pochwalić wysokimi pozycjami w Google

  Facetaria - Agencja SEO/SEM Mayko
  NowaEra - Agencja SEO/SEM Mayko
  Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik - Agencja SEO/SEM Mayko
  Goetze - Agencja SEO/SEM Mayko
  KOLEJNOŚĆ DZIAŁAŃ

  Przed rozpoczęciem optymalizacji e-commerce niezbędne jest przygotowanie audytu SEO, który wskaże odpowiednie elementy serwisu do poprawy.

  Audyt SEO

  Analiza budowy całego serwisu pod kątem kodu oraz treści wraz z wytycznymi optymalizacyjnymi (audyt SEO).

  Optymalizacja sklepu

  Wykonanie poprawek optymalizacyjnych w całym serwisie według wytycznych zawartych w audycie SEO.

  Jak oceniasz naszą treść?

  Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 211

  Śledź nas w mediach społecznościowych!

   Zwiększ sprzedaż swojego sklepu

   • 1

    Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub telefonicznie pod numerem +48 85 811 01 68

   • 2

    Po analizie Twoich potrzeb, przygotujemy dedykowaną ofertę.

   • 3

    Podpisujemy krótkoterminową umowę i przechodzimy do działania.

   Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mayko Sp. z o.o do celów przedstawienia oferty oraz działań marketingowych.