O MAYKO

Mayko to zgrany zespół specjalistów, który od 2008 roku pomaga odnieść sukces firmom w Internecie. Głównym obszarem naszych działań jest pozycjonowanie i optymalizacja stron oraz prowadzenie kampanii AdWords. Proponujemy efektywne rozwiązania, które przynoszą realne korzyści. Stawiamy na wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm oraz jakość naszej pracy. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i śledząc najnowsze trendy, co przekłada się na skuteczną realizację projektów naszych klientów.

Swoją pracę opieramy na:

 • Ustaleniu celu biznesowego klienta
  Współpracę rozpoczynamy od analizy potrzeb, celów i dotychczasowych działań marketingowych firmy. Zbieramy informacje na temat oferty, klientów oraz konkurencji. Wspólnie ustalamy cele biznesowe oraz proponujemy najlepsze działania.
 • Kompleksowych działaniach
  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując kompleksowe działania, które później owocują maksymalizacją efektów kampanii promocyjnych. Szczególną uwagę zwracamy na maksymalną obecność firmy w Internecie.
 • Transparentności
  Zależy nam na dobrych kontaktach z klientami, dlatego ustalamy jasne zasady działania, a w trakcie współpracy wyjaśniamy poszczególne etapy realizacji. Efekty prac szczegółowo przedstawiamy w comiesięcznych raportach.
 • Zaufaniu
  Do promocji firmy każdego naszego klienta, podchodzimy jakby to chodziło o nasz biznes. Każdy klient może nam w 100% zaufać, że wszelkie nasze działania będą ukierunkowane na obopólnych korzyściach, a nie tylko naszych.
Skontaktuj się z nami