Linki sponsorowane AdWords/Ads to reklamy tekstowe wyświetlane w wyszukiwarce Google nad naturalnymi wynikami wyszukiwania lub w ich bliskim sąsiedztwie po prawej stronie. Kampania linków sponsorowanych umożliwia precyzyjne dotarcie do potencjalnych klientów, którzy poszukują w wyszukiwarce tego co oferujesz. Pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania są wyraźnym sygnałem dla użytkowników, że serwis jest warty uwagi i zawiera poszukiwane produkty czy usługi. Przygotowujemy efektywne kampanie linków sponsorowanych nastawione na realizację założonych celów.

Skuteczność linków sponsorowanych

Linki sponsorowane są odpowiedzią na zapytania wpisywane do wyszukiwarki przez użytkowników, dzięki czemu docierają wyłącznie do osób realnie zainteresowanych ofertą. Dobrze przygotowana kampania odpowiada na potrzeby internautów oraz wskazuje cechy wyróżniające ofertę wśród konkurencji. Powierzając kampanię linków sponsorowanych Mayko masz pewność, że inwestujesz tylko w działania oraz słowa kluczowe, które przyniosą zmierzone efekty.

Zalety linków sponsorowanych

Linki sponsorowane to bardzo skuteczny i efektywny sposób na pozyskanie nowych klientów. Reklamy pozwalają na natychmiastowe zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania.

 • Natychmiastowy efekt
  Zaraz po uruchomieniu kampanii linków sponsorowanych reklamy wyświetlają się potencjalnym klientom w wynikach wyszukiwania.
 • Możliwość zmian
  W czasie trwania kampanii słowa kluczowe, teksty reklamowe i ustawienia kampanii mogą być zmieniane w zależności od potrzeb.
 • Płatność za kliknięcie
  W kampanii linków sponsorowanych koszt naliczany jest wyłącznie za kliknięcie w reklamę i przejście użytkownika na stronę.
 • Mierzalność efektów
  Śledzenie konwersji oraz transakcji e-commerce umożliwia analizę skuteczności kampanii oraz zwrot z inwestycji.

Reklamuj się w wyszukiwarkach!

Dobrze przygotowana kampania linków sponsorowanych, która zawiera precyzyjne wyrażenia kluczowe oraz atrakcyjne teksty reklamowe, skutecznie zwiększa widoczność strony w wynikach wyszukiwania. Wpływa to na wzrost wartościowego ruchu na stronie, co przekłada się na wzrost sprzedaży oferowanych usług lub produktów. Przez cały czas analizujemy skuteczność kampanii, wprowadzając niezbędne optymalizacje aby osiągać jak największy wzrost z inwestycji.