Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie to jedna z efektywniejszych form reklamy w Internecie i to właśnie SEO jest skutecznym sposobem na sukcesywne zwiększanie wartościowego ruchu w sklepie internetowym.

  Zamów bezpłatną ofertę

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mayko Sp. z o.o do celów przedstawienia oferty oraz działań marketingowych.

  Pozycjonowanie sklepów internetowych z nami to:

  Transparentne działania i partnerskie relacje

  Wspólnie ustalamy jasne zasady działania, a w trakcie współpracy dedykowany opiekun dba o prawidłowy przepływ informacji.

  Umowa z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia

  Dokładamy wszelkich starań abyś został z nami na jak najdłuższy okres. Przywiązujemy jakością działań - nie czasem trwania umowy!

  Comiesięczne raporty z przeprowadzonych działań

  Widzisz nasze działania i wiesz za co konkretnie nam płacisz. Co miesiąc otrzymasz od nas szczegółowe raporty z prowadzonych kampanii.

  Korzyści i efekty kampanii SEO Twojego sklepu

  Oto co czeka Twój sklep, gdy wdrożysz skuteczną strategię reklamową opartą o właściwy proces pozycjonowania:

  Wzrost liczby klientów

  Wysokie pozycje e-commerce na różne słowa kluczowe, to wzrost ruchu w sklepie, a co za tym idzie wzrost liczby klientów.

  Zwiększona konwersja

  Większy ruch w sklepie wynikający z wysokich pozycji słów kluczowych, przekłada się na lepszą konwersję.

  Poprawa indeksacji

  Wartościowe pozycjonowanie zwiększa zaufanie Google, co przekłada się na lepszą indeksację nowych produktów w sklepie.

  Silna marka

  Dzięki skutecznej promocji w wynikach wyszukiwania, marka sklepu staje się coraz bardziej rozpoznawalna.

  Co mówią zadowoleni klienci?

  "Świetny kontakt, bardzo pomocna załoga firmy, przystępne i uczciwe ceny za naprawdę dobrą jakość usług. Ja i moja firma polecamy w 100%"

  "Zaletą współpracy z Mayko jest INDYWIDUALNE podejście do POTRZEB KLIENTA oraz dążenie do poznania, zrozumienia i pomocy w realizacji CELÓW BIZNESOWYCH. Częstotliwość przeprowadzanych optymalizacji kampanii oraz ich charakter, wskazuje na realną pracę nad prowadzonymi działaniami, czego potwierdzeniem są osiągane efekty i rosnący ROAS pomimo zwiększającej się ilości licytantów. Szczerze polecam."

  "Najlepsza agencja z jaką było mi dane współpracować. Natychmiastowe efekty, świetny kontakt i tak naprawdę bezobsługowa współpraca. Polecam każdej firmie, która szuka agencji/specjalisty od Facebook Ads."

  arcadia sejfy opinia mayko
  Goetze case study
  chiara wear case study
  Mariusz Herbski
  Arcadia Sejfy Antywłamaniowe
  Gabriel Niesterowicz
  Goetze.com.pl
  Marcelina Hojda
  Chiara Wear

  oni nam zaufali

  Marki, które dzięki nam mogą się pochwalić wysokimi pozycjami w Google

  Facetaria - Agencja SEO/SEM Mayko
  NowaEra - Agencja SEO/SEM Mayko
  Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik - Agencja SEO/SEM Mayko
  Goetze - Agencja SEO/SEM Mayko

  Otrzymaj bezpłatną ofertę...

  ...i sprawdź, jak możemy poprawić wyniki Twojego sklepu!

  Poznaj nasz proces

  Research

  Każdą współpracę poprzedzamy badaniem Twoich celów biznesowych i potrzeb. To pierwszy krok do zapewnienia skutecznych działań - dokładne poznanie eCommerce, konkurencji, słów kluczowych i intencji zakupowych klientów.

  Proces pozycjonowania sklepów internetowych

  Strategia

  Pozycjonowanie sklepu internetowego to bardzo złożone zadanie, zwłaszcza jeśli Twój sklep posiada dużą ilość produktów. Takie rozbudowane działania wymagają naprawdę przemyślanej strategii - i o to zadbają nasi eksperci SEO.

  Proces pozycjonowania sklepów internetowych

  Realizacja

  SEO dla e-commerce to wiele konkretnych wymagań. Dobór słów kluczowych, meta opisy, opisy zdjęć, content marketing, optymalizacja czasu ładowania stron – wszystkie te działania wymagają zaplanowania i wykonania w odpowiednim czasie.

  Proces pozycjonowania sklepów internetowych

  Efekty

  Co miesiąc otrzymasz od nas raport z przeprowadzonych działań. Wskażemy Ci, które produkty przyciągają najwięcej ruchu, uzyskują wysokie pozycje w wyszukiwarce oraz w przypadku których elementów trzeba będzie jeszcze popracować.

  Proces pozycjonowania sklepów internetowych

   Zwiększ sprzedaż swojego sklepu

   • 1

    Wypełnij formularz po prawej stronie,

   • 2

    Po analizie Twoich potrzeb, przygotujemy dedykowaną ofertę.

   • 3

    Podpisujemy krótkoterminową umowę i przechodzimy do działania.

   Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mayko Sp. z o.o do celów przedstawienia oferty oraz działań marketingowych.

   Mayko w liczbach

   700

   podpisanych umów SEO i PPC

   od początku istnienia firmy
   85%

   klientów ocenia nas na min. 8/10

   na podstawie badania NPS (od 01.01.2020r. do 24.04.2022r.)
   95%

   klientów przedłuża z nami umowę

   na pozycjonowanie sklepów w różnych branżach

   Działania OFF-SITE - niezbędne paliwo przy pozycjonowaniu

   Działania off-site to wszystkie działania, które dotyczą pozycjonowania sklepu, a dzieją się poza jego domeną. Najważniejszym elementem off-site SEO jest pozyskiwanie linków, ale ważna jest także optymalizacja wizytówki Google czy zewnętrzne publikacje merytoryczne z linkiem. Doświadczony specjalista SEO uważnie monitoruje profil linkowy pozycjonowanego sklepu i ocenia jego jakość.

   Nawet najlepiej zoptymalizowana strona sklepu internetowego nie osiągnie sukcesu w pozycjonowaniu, jeśli w strategii SEO nie uwzględni się przemyślanych działań off-site. SEO off-site pozwala zbudować autorytet domeny. Im więcej wartościowych linków prowadzi do Twojego sklepu internetowego, tym autorytet domeny jest wyższy i lepszą pozycję może osiągać ona w rankingu wyszukiwarki Google.   Aby mówić o skutecznym pozycjonowaniu sklepu internetowego działania powinny obejmować takie elementy jak:

   LINK BUILDING
   czyli proces pozyskiwania linków na zewnętrznych stronach, które będą prowadzić do konkretnych podstron naszego sklepu. Im więcej stron o wysokim autorytecie linkuje do naszej domeny, tym większa szansa na skuteczne pozycjonowanie sklepu.

   wizytówka GOOGLE MOJA FIRMA
   jednym z dodatkowych sposobów na poprawę widoczności sklepu internetowego w wyszukiwarce Google jest zoptymalizowana wizytówka Google Moja Firma, czyli profil firmy. To darmowe narzędzie pozwala na wyświetlanie wizytówki w wyszukiwarce Google po wpisaniu nazwy firmy, jak i wybranej frazy z uwzględnieniem lokalizacji. Mimo, że wizytówka nie jest kluczowym aspektem pozycjonowania sklepu, zdecydowanie warto zadbać o jej optymalizacje.

    Zwiększ sprzedaż swojego sklepu

    • 1

     Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub telefonicznie pod numerem +48 85 811 01 68

    • 2

     Po analizie Twoich potrzeb, przygotujemy dedykowaną ofertę.

    • 3

     Podpisujemy krótkoterminową umowę i przechodzimy do działania.

    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mayko Sp. z o.o do celów przedstawienia oferty oraz działań marketingowych.