Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie to jedna z efektywniejszych form reklamy w Internecie! Choć na pierwsze efekty trzeba nieco poczekać (od 3-4 miesięcy do pół roku) to właśnie SEO jest skutecznym sposobem na sukcesywne zwiększanie wartościowego ruchu w sklepie internetowym.

  Zamów bezpłatną ofertę
  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mayko Sp. z o.o do celów przedstawienia oferty oraz działań marketingowych.

  Pozycjonowanie sklepów internetowych z nami to:

  Transparentne działania i partnerskie relacje

  Wspólnie ustalamy jasne zasady działania, a w trakcie współpracy dedykowany opiekun dba o prawidłowy przepływ informacji.

  Umowa z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia

  Dokładamy wszelkich starań abyś został z nami na jak najdłuższy okres. Przywiązujemy jakością działań - nie czasem trwania umowy!

  Comiesięczne raporty z przeprowadzonych działań

  Widzisz nasze działania i wiesz za co konkretnie nam płacisz. Co miesiąc otrzymasz od nas szczegółowe raporty z prowadzonych kampanii.

  Korzyści i efekty kampanii SEO Twojego sklepu

  Oto co czeka Twój sklep, gdy wdrożysz skuteczną strategię reklamową opartą o właściwy proces pozycjonowania:

  Wzrost liczby klientów

  Wysokie pozycje e-commerce na różne słowa kluczowe, to wzrost ruchu w sklepie, a co za tym idzie wzrost liczby klientów.

  Zwiększona konwersja

  Większy ruch w sklepie wynikający z wysokich pozycji słów kluczowych, przekłada się na lepszą konwersję.

  Poprawa indeksacji

  Wartościowe pozycjonowanie zwiększa zaufanie Google, co przekłada się na lepszą indeksację nowych produktów w sklepie.

  Silna marka

  Dzięki skutecznej promocji w wynikach wyszukiwania, marka sklepu staje się coraz bardziej rozpoznawalna.
  Co mówią zadowoleni klienci?
  "Polecam usługi agencji Mayko w zakresie działań SEO. Już podczas pierwszej, wstępnej rozmowy specjaliści Mayko sprawili bardzo profesjonalne wrażenie. Potrafili trafnie zdiagnozować istotny problem w serwisie Facetaria.pl polegający na „kanibalizacji” słów kluczowych. Poprzednia agencja SEO, z którą w tamtym czasie współpracowałem (z top 10 w Polsce) w ogóle nie zauważyła tego problemu. Przed rozpoczęciem współpracy udało nam się wypracować wspólnie dość złożony model hybrydowego wynagrodzenia (abonament + premia za sukces), co jest korzystne dla obu stron. Agencja Mayko jest otwarta na różne modele współpracy i proponowała rozsądne rozwiązania w trakcie finalizacji współpracy."
  "Firm zajmujących się pozycjonowaniem jest wiele. W przeszłości współpracowaliśmy z kilkoma o podobnym profilu. Dopiero Mayko sprostało naszym oczekiwaniom. Jak widać na powyższych wykresach warto było powierzyć nasz sklep internetowy tej firmie. Otrzymujemy rzetelne raporty z działań i mamy dobry kontakt. Dziękujemy w tym miejscu za dobrą współpracę i życzymy sobie i Wam dalszych sukcesów. Z czystym sumieniem polecamy tę firmę."
  "Współpraca z firmą Mayko stoi na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Działania marketingowe firmy Mayko pozwoliły nam znacząco zwiększyć przychody w e-commerce."
  Facetaria - Agencja SEO/SEM Mayko
  Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik - Agencja SEO/SEM Mayko
  Modeste - Agencja SEO/SEM Mayko
  Robert Petrykowski
  Facetaria
  Maciej Gendera
  Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik
  Magda Turecka
  Modeste
  oni nam zaufali
  Marki, które dzięki nam mogą się pochwalić wysokimi pozycjami w Google
  Facetaria - Agencja SEO/SEM Mayko
  NowaEra - Agencja SEO/SEM Mayko
  Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik - Agencja SEO/SEM Mayko
  Goetze - Agencja SEO/SEM Mayko

  Otrzymaj bezpłatną ofertę...

  ...i sprawdź, jak możemy poprawić wyniki Twojego sklepu!
  Poznaj nasz proces

  Research

  Każdą współpracę poprzedzamy badaniem Twoich celów biznesowych i potrzeb. To pierwszy krok do zapewnienia skutecznych działań - dokładne poznanie eCommerce, konkurencji, słów kluczowych i intencji zakupowych klientów.
  Proces pozycjonowania sklepów internetowych

  Strategia

  Pozycjonowanie sklepu internetowego to bardzo złożone zadanie, zwłaszcza jeśli Twój sklep posiada dużą ilość produktów. Takie rozbudowane działania wymagają naprawdę przemyślanej strategii - i o to zadbają nasi eksperci SEO.
  Proces pozycjonowania sklepów internetowych

  Realizacja

  SEO dla e-commerce to wiele konkretnych wymagań. Dobór słów kluczowych, meta opisy, opisy zdjęć, content marketing, optymalizacja czasu ładowania stron – wszystkie te działania wymagają zaplanowania i wykonania w odpowiednim czasie.
  Proces pozycjonowania sklepów internetowych

  Efekty

  Co miesiąc otrzymasz od nas raport z przeprowadzonych działań. Wskażemy Ci, które produkty przyciągają najwięcej ruchu, uzyskują wysokie pozycje w wyszukiwarce oraz w przypadku których elementów trzeba będzie jeszcze popracować.
  Proces pozycjonowania sklepów internetowych

   Zwiększ sprzedaż swojego sklepu

   • 1
    Wypełnij formularz po prawej stronie,
   • 2
    Po analizie Twoich potrzeb, przygotujemy dedykowaną ofertę.
   • 3
    Podpisujemy krótkoterminową umowę i przechodzimy do działania.


   Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mayko Sp. z o.o do celów przedstawienia oferty oraz działań marketingowych.

   Mayko w liczbach

   700
   podpisanych umów SEO i PPC
   od początku istnienia firmy
   85%
   klientów ocenia nas na min. 8/10
   na podstawie badania NPS (od 01.01.2020r. do 24.04.2022r.)
   95%
   klientów przedłuża z nami umowę
   na pozycjonowanie sklepów w różnych branżach

   Działania OFF-SITE - niezbędne paliwo przy pozycjonowaniu

   Działania off-site to wszystkie działania, które dotyczą pozycjonowania sklepu, a dzieją się poza jego domeną. Najważniejszym elementem off-site SEO jest pozyskiwanie linków, ale ważna jest także optymalizacja wizytówki Google czy zewnętrzne publikacje merytoryczne z linkiem. Doświadczony specjalista SEO uważnie monitoruje profil linkowy pozycjonowanego sklepu i ocenia jego jakość.

   Nawet najlepiej zoptymalizowana strona sklepu internetowego nie osiągnie sukcesu w pozycjonowaniu, jeśli w strategii SEO nie uwzględni się przemyślanych działań off-site. SEO off-site pozwala zbudować autorytet domeny. Im więcej wartościowych linków prowadzi do Twojego sklepu internetowego, tym autorytet domeny jest wyższy i lepszą pozycję może osiągać ona w rankingu wyszukiwarki Google.   Aby mówić o skutecznym pozycjonowaniu sklepu internetowego działania powinny obejmować takie elementy jak:

   LINK BUILDING
   czyli proces pozyskiwania linków na zewnętrznych stronach, które będą prowadzić do konkretnych podstron naszego sklepu. Im więcej stron o wysokim autorytecie linkuje do naszej domeny, tym większa szansa na skuteczne pozycjonowanie sklepu.

   wizytówka GOOGLE MOJA FIRMA
   jednym z dodatkowych sposobów na poprawę widoczności sklepu internetowego w wyszukiwarce Google jest zoptymalizowana wizytówka Google Moja Firma, czyli profil firmy. To darmowe narzędzie pozwala na wyświetlanie wizytówki w wyszukiwarce Google po wpisaniu nazwy firmy, jak i wybranej frazy z uwzględnieniem lokalizacji. Mimo, że wizytówka nie jest kluczowym aspektem pozycjonowania sklepu, zdecydowanie warto zadbać o jej optymalizacje.

    Zwiększ sprzedaż swojego sklepu

    • 1
     Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub telefonicznie pod numerem +48 85 811 01 68
    • 2
     Po analizie Twoich potrzeb, przygotujemy dedykowaną ofertę.
    • 3
     Podpisujemy krótkoterminową umowę i przechodzimy do działania.
    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mayko Sp. z o.o do celów przedstawienia oferty oraz działań marketingowych.