Pozostałe podkategorie

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych stało się aż tak popularne?

Obecnie z roku na rok wzrasta liczba osób oraz gospodarstw domowych z dostępem do Internetu, a statystyki aktywności w sieci często mierzy się w podziale na urządzenia, tzn. komputery stacjonarne, laptopy, telefony komórkowe, tablety itd. Skuteczne pozycjonowanie stron www to sposób na dotarcie do wielu różnych odbiorców, niezależnie od ich płci, wieku, grupy społecznej, miejsca zamieszkania czy preferowanego urządzenia, za pośrednictwem którego korzystają z Internetu.

Oferując klientom pozycjonowanie kierujemy się przede wszystkim jedną wytyczną – dopasowujemy oferty konkretnie do specyfiki danej firmy, zakresu działalności, zasięgu terytorialnego czy zakładanej docelowej grupy odbiorców. Takie indywidualne podejście pozwala zapewnić sukces nawet wtedy, gdy wydaje się, że droga do pokonania jest bardzo daleka.

Pierwszym krokiem do ożywienia witryny, poprzedzającym wszelkie dalsze działania, jest audyt pod kątem SEO. Nasi specjaliści przedstawią w czytelny sposób efekty tego „badania”, dostarczając jednocześnie cennej wiedzy.

Darmowa wycena pozycjonowania!

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz do nas bezpośrednio pod adres biuro@mayko.pl

Pozycjonowanie stron internetowych w Częstochowie – podstawowe informacje

Prowadząc współpracę w zakresie pozycjonowania strony z Częstochowy wiele uwagi poświęcamy publikowaniu unikalnych, atrakcyjnych i użytecznych treści. To, co może internauta przeczytać na danej witrynie, decyduje o jego ewentualnym powrocie w przyszłości. Odwiedzając stronę wielokrotnie w poszukiwaniu cennych informacji z pewnością będzie on miał okazję do złożenia zamówienia, czego nie zrobi, jeżeli serwis będzie zawierał kopiowane teksty z innych witryn, nie mówiąc już o bezskuteczności umieszczania cudzych tekstów, jeżeli chodzi o zdobywanie wyższych pozycji w wynikach.

Pozycjonowanie stron www w Częstochowie jest przez naszych specjalistów ściśle monitorowane – odnotowują oni prowadzone działania oraz zestawiają z nimi zmiany w zakresie ruchu na witrynie oraz jakości odwiedzin. Ten drugi parametr dotyczy m.in. czasu, jaki spędza użytkownik na stronie, oraz jego aktywności w ramach serwisu. Zestawienie najważniejszych statystyk, dotyczących pozycjonowania w Częstochowie, prezentujemy każdemu z klientów w comiesięcznym raporcie. Na jego podstawie można zaobserwować postępy w procesie.

Nasi specjaliści potrafią także obsłużyć narzędzia typu Google AdWords, dobierając odpowiednio wszystkie opcje. Dzięki temu można osiągnąć oczekiwane efekty bez nadwerężania firmowego budżetu. To również ważny element skutecznego pozycjonowania w Częstochowie. Wielu internautów kieruje się sugestiami od wyszukiwarki, a samą obecność danej oferty w propozycjach sponsorowanych odbiera jako nobilitującą dla marki.

W ramach współpracy oferujemy zarówno rzeczy, które można zaobserwować gołym okiem i od razu dostrzec różnice, jak i te niewidoczne podczas pobieżnego przeglądania witryny, jak np. optymalizacja jej kodu w zakresie SEO. W Częstochowie działają liczne firmy, które zdają się w ogóle nie przykładać wagi do tej kwestii. To błąd, ponieważ krótki czas ładowania strony, obecność nagłówków H, czy prawidłowo przygotowany plik robots.txt to „abecadło”, o którym nie można nigdy zapomnieć.

Pozycjonowanie – cennik usług

Wielu właścicieli firm zastanawia się nad tym, ile kosztuje dobre pozycjonowanie. Cena takiej usługi jest uzależniona od szeregu czynników, do których zalicza się m.in. branża, w której działa przedsiębiorstwo klienta. Niektóre dziedziny są bardzo powszechne oraz – co za tym idzie – mocno nasycone konkurentami. Osiągnięcie sukcesu jest w nich jak najbardziej możliwe, jednak wymaga to więcej czasu. W przypadku branż niszowych zdecydowanie szybciej obserwuje się efekty pozycjonowania. Oferta od mayko.pl jest uzależniona również od rodzaju i stopnia skomplikowania działalności klienta.

Jednym z elementów pozycjonowania jest bowiem przygotowywanie różnego rodzaju tekstów – opisów, artykułów itp. Im trudniejszej tematyki będą one dotykać, tym większego nakładu pracy wymagają. Ważną kwestią jest także dotychczasowa obecność strony w sieci. Jej historia ma duży wpływ na to, od czego rozpoczynamy pozycjonowanie. Koszt jest całkiem inny dla witryn, które funkcjonują od kilku lat i mają dość dobrą pozycję wyjściową niż dla serwisów, które są niepoprawnie skonfigurowane, a dodatkowo w przeszłości były na nie nakładane filtry. Sam audyt SEO, który wykonujemy na początku współpracy, może mieć różną cenę, zależną od wielkości i stopnia rozbudowania witryny.

Współpraca z mayko.pl to jasne zasady i pełna elastyczność. Zawartą umowę można rozwiązać z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia. To dobre rozwiązanie dla wszystkich, zwłaszcza dla tych, którzy niepewnie spoglądają w przyszłość i nie chcą mieć długoterminowych zobowiązań.

Czego szukają w Google mieszkańcy Częstochowy? Przykłady

Słowo kluczoweIlość wyszukiwań w Google
(stan na 9.2018)
hotel częstochowa 5 400
noclegi częstochowa 4 400
mieszkania do wynajęcia częstochowa 2 400
fryzjer częstochowa 2 400
kwiaciarnia częstochowa 1 300
domy na sprzedaż częstochowa 1 300
wymiana opon częstochowa 880
adwokat częstochowa 720
przedszkole częstochowa 720
biuro rachunkowe częstochowa 590

Sprawdź pozostałe miasta z województwa śląskiego!

Skontaktuj się z nami