Najnowsza analiza SEO od Mayko: raport Liderzy e-commerce 2023 już dostępny

Przeanalizowaliśmy działania niemal 3000 polskich e-commerce. Poznaj liderów branży i zainspiruj się ich sukcesem. Dowiedz się, co znajdziesz w raporcie i pobierz naszą najnowszą analizę!

raport e-commerce 2023 SEO Mayko

Zastanawiasz się, kto wyznaczał trendy w e-commerce w 2023 roku? Które sklepy uzyskały najlepsze wyniki i jakie działania zapewniły im największy ruch w sieci? Przeanalizowaliśmy działania niemal 3000 polskich e-commerce, dzięki czemu udało nam się wyodrębnić TOP20 sklepów w 9. kluczowych kategoriach.

Co znajdziesz w analizie SEO Liderzy e-commerce 2023?

Nasi specjaliści wnikliwie przeanalizowali sektor e-commerce, by dostarczyć Ci konkretne, praktyczne wskazówki. Oto, co zrobiliśmy:

  • Wyłoniliśmy liderów i Wschodzące Gwiazdy: Nasze badanie ujawnia, które sklepy internetowe osiągnęły największy sukces w minionym roku, stając się liderami branży oraz które marki zyskały miano Wschodzących Gwiazd dzięki imponującemu wzrostowi pod kątem SEO.
  • Przygotowaliśmy rankingi i analizy: Znajdziesz tu listy rankingowe e-commerce z największym ruchem w Google w 2023 roku, podzielone na 9 kategorii. Dzięki temu otrzymasz jasny obraz rynku oraz wykaz słów kluczowych, które przyciągały najwięcej uwagi.
  • Podzieliliśmy się wiedzą ekspertów: Oprócz danych i rankingów, nasze badanie zawiera również prognozy na 2024 rok oraz spostrzeżenia od praktyków branży. Dzięki temu możesz dostosować swoje strategie już teraz, aby wyprzedzić konkurencję w nadchodzących miesiącach.,
najnowsza analiza rynku ecommerce - raport SEO liderzy ecommerce od Mayko

Dlaczego warto pobrać naszą analizę?

Jeśli prowadzisz e-sklep lub pracujesz w branży e-commerce, nasza analiza to cenne źródło wiedzy, które pomoże Ci zrozumieć obecne trendy i przygotować się na nadchodzące zmiany. Dzięki niej będziesz mógł nie tylko dostosować swoje strategie marketingowe, ale również zainspirować się sukcesami innych, by wprowadzić innowacje we własnym biznesie.

Nie czekaj! Przejdź do naszej Bazy Wiedzy, gdzie znajdziesz najnowszy raport SEO od Mayko, wypełnij szybki formularz i pobierz bezpłatnie pełną analizę „Liderzy e-commerce 2023”. Dowiedz się, jakie działania marketingowe były kluczem do sukcesu i jak możesz zastosować te odkrycia w swoim biznesie, by w 2024 roku znaleźć się wśród liderów branży.

Twoja przewaga konkurencyjna zaczyna się tutaj.

Jak oceniasz naszą treść?

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 487

Śledź nas w mediach społecznościowych!

Czytaj więcej
olga_golaszewska
Popularne wpisy
kontakt z agencją seo
Co warto przemyśleć przed kontaktem z agencją SEO?

W artykule przybliżamy to, co warto wziąć pod uwagę przed pierwszym kontaktem z agencją SEO. Poznaj zestaw pytań, które warto sobie zadać przed startem współpracy.

Czytaj więcej
analiza SEO konkurencji poradnik
Jak przeprowadzić analizę SEO konkurencji w e-commerce

W tym artykule poznasz najważniejsze elementy analizy SEO konkurencji oraz narzędzia, z których warto skorzystać.

Czytaj więcej
audyt seo co to
Audyt SEO – czym właściwie jest i jak wygląda?

Przybliżamy czytelnikom, jak może wyglądać audyt SEO – czym jest, co zawiera oraz jak go interpretować.

Czytaj więcej