SEO

Powierz pozycjonowanie Twojego sklepu internetowego naszemu doświadczeniu i przekonaj się, jak wysoko w wynikach wyszukiwania może być Twoja marka.

Spis treści

Zadbaj o skuteczne pozycjonowanie Twojej marki

Dlaczego potrzebujesz pozycjonowania Twojego e-commerce?

Czy wiesz, że 75% internautów zatrzymuje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google i nie przechodzi dalej? Zatem jeśli Twój sklep internetowy plasuje się na dalekich pozycjach, potencjalnym klientom trudno jest do niego trafić.

Od kilkunastu lat pomagamy sklepom rosnąć w siłę. Dobrze wiemy, że sklep internetowy ma przede wszystkim sprzedawać i sukcesywnie zwiększać zyski. Od podszewki znamy platformy sklepowe takie jak PrestaShop, Magento, Woocommerce, IdoSell czy Shoper. Zadbaj razem z nami o stały dopływ nowych użytkowników w Twoim sklepie internetowym. Widoczność e-commerce na kluczowe zapytania w wyszukiwarce ma realny wpływ na sprzedaż!

Korzyści i efekty kampanii SEO dla e-commerce:

  • wzrost liczby klientów

  • zwiększona konwersja

  • silna i stabilna marka

  • długotrwałe i mierzalne efekty

Firm zajmujących się pozycjonowaniem jest wiele. W przeszłości współpracowaliśmy z kilkoma o podobnym profilu. Dopiero Mayko sprostało naszym oczekiwaniom. Jak widać na powyższych wykresach warto było powierzyć nasz sklep internetowy tej firmie. Otrzymujemy rzetelne raporty z działań i mamy dobry kontakt. Dziękujemy w tym miejscu za dobrą współpracę i życzymy sobie i Wam dalszych sukcesów. Z czystym sumieniem polecamy tę firmę.
Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik - Agencja SEO/SEM Mayko
Maciej Gendera
Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik

Nie wiesz czego potrzebujesz?

To nie problem! Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego e-commerce.