Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych dla różnych branż. Działamy kompleksowo, dbając o najwyższą jakość usług. W zakres naszych usług wchodzi również:

Audyt SEO

Dokument zawierający analizę najważniejszych elementów serwisu, które wpływają na widoczność strony internetowej oraz jej indeksację w wyszukiwarkach. Audyt opracowywany jest na podstawie najnowszych wytycznych Google. Obejmuje wszelkie błędy w optymalizacji witryny oraz rekomendacje ich poprawy.

Optymalizacja stron www

Poprawa błędów konstrukcji, optymalizacja grafik oraz dostosowanie treści na stronie internetowej pod kątem wymagań wyszukiwarek. Optymalizacja serwisu to kluczowy element pozycjonowania, który ma na celu zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarkach.

Reklama na Facebooku

Komunikacja z klientem w mediach społecznościowych odgrywa ważną rolę w strategii marketingowej firm. W zależności od oczekiwanych rezultatów i potrzeb możesz skutecznie wypromować swój fanpage, zwiększyć zasięg posta czy kierować reklamę produktów lub usług do precyzyjnie określonej grupy docelowej.

Skontaktuj się z nami

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij